Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jak stworzyć domowy ogród na parapecie?

Artykuły

Ogród na parapecie w pomieszczeniu kuchennych? To wcale nie kłopotliwe! Pachnąca ziółkami kuchnia będzie inspirującym miejscem dla twoich nowych pomysłów kucharskich, natomiast świeże listki sprawią, iż z rzadka sięgać będziesz po opakowania z suszonymi aromatami.


Dekoracja mieszkania na sprzedaż
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com


Kto choćby raz spróbuje zaprojektować własny zielnik, ów z pewnością nie będzie mógł wyobrazić sobie życia bez unikalnego aromatu świeżych ziółek. Ich zapach ekspresowo opanowuje całe pomieszczenie, przekształcając mieszkanie w pogodne miejsce. Domowe rośliny na ognie to nie jedynie sposób na ubogacenie smaku Twoich dań, ale też doskonały pomysł na efektowny element aranżacji wnętrza.
Kosiarka samojezdna
Author: Stiga
Source: www.stiga.pl


Koło   Kamień Ciosany Realit
Author: Bruk-Bet
Source: Bruk-Bet


Jak założyć własny zielnik? Najistotniejszy będzie z pewnością Wybór stosownego miejsca. Ziółka w doniczkach nie zechcą wschodzić bez ustawicznego dopływu światła, dlatego znakomicie nada się do owego celu parapet w kuchni. Zielnik w pomieszczeniu bez okna nie będzie dobrym pomysłem – bez słonecznego światła rośliny będą żółknąć już po paru dniach. W takowym wypadku ogród domowy korzystniej zrobić dla przykładu na balkonie. Dobrze byłoby wygospodarować także nieco powierzchni na kuchennym blacie, nieopodal okna. Pewne roślinki kochają bowiem półcień, natomiast nadto silne słońce jest w stanie poparzyć listki. O ile szukasz oryginalnych rozwiązań dla swego wnętrza kuchennego, możesz wykroić w blacie dodatkowe otwory na doniczki. W ów sposób ziółka „wtopią się” w parapet.


Oprócz dojścia do światła, newralgiczny jest także wybór należytych donic. Nie powinny być zanadto głębokie – roślinom starczy nawet pojemnik o głębokości 20 centymetrów.

Czy zainteresowała Cię treść tej witryny? Chcesz zgłębić więcej informacji? To, odwiedź stronę (https://www.eremit.pl/kamien-sciezkowy/), która dostarczy Ci wiele interesujących faktów.

Kreując swój zielnik w kuchni, będziesz mieć duży wybór kształtów pojemników.