Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jak urządzić praktyczną i mało brudzącą się jadalnie? Kilka wskazówek dla Twojego domu

Artykuły

Jeżeli jesteś właśnie na etapie urządzania swojego mieszkania, wiesz oczywiście, że nie jest to wcale bułka z masłem. W współczesnych czasach masz do wyboru tak wiele różnego rodzaju mebli czy materiałów budowlanych, iż na pewno podjęcie decyzji i wybranie jednego stylu nie jest łatwe


Dzisiaj garść porad dla tych, którzy chcą mieć praktycznie urządzone mieszkanie. Nie jesteś pedantem? Zastosuj się do tych wskazówek, a z pewnością będziesz zadowolony ze swego mieszkania!


Ściany w kuchni
Zazwyczaj mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że jednym ze oczywiście najbardziej strategicznych miejsc praktycznie w każdej kuchni jest fragment ściany
wrocław
Author: falkowata
Source: http://www.flickr.com
nad blatami. To właśnie to miejsce brudzi się najczęściej, dlatego z pewnością warto tam położyć jakiś mało brudzący się albo łatwy do umycia materiał.

Przechodząc do meritum kwestii - ta praktyczna treść (https://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/index.php) przedstawia nieco inny punkt widzenia na tę problematykę, niż to zostało napisane w artykule, który w tym momencie widzisz.

Jeśli mamy coś doradzić, na pewno nie polecamy zakładania w tym miejscu cegły na ścianę. Jeśli podoba Ci się styl kreowany przez cegły na ścianę, możesz nimi wyłożyć praktycznie wszystkie pozostałe miejsca w kuchni - nie sprawdzą się one jednak dobrze w tym strategicznym miejscu, podobnie jak przykładowo kamień dekoracyjny - dodatkowe informacje. Możesz postawić na przykład na tapetę z pleksi lub specjalne farby do ścian, które można łatwo umyć, jednak z pewnością nie powinieneś decydować się na kamień dekoracyjny.


Odpowiednie kolory

Musisz wybrać również właściwe kolory szafek i innych elementów w kuchni

Jeśli nie chcesz, żeby na meblach było widać właściwie każdy odcisk palca, bez wątpienia powinieneś wybrać raczej meble matowe niż błyszczące.

Miej świadomość, że aby zdobyć ciekawe informacje na opisywany temat, musisz odnaleźć dobre źródło - więc odkryj serwis, w tamtym miejscu odnajdziesz wciągające fakty.

Zazwyczaj całkiem dobrze sprawdza się, wbrew wszelkim pozorom, kolor biały czy kremowy, na których nie widać właściwie żadnych zabrudzeń.