Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jak warto odmienić wygląd czterokołowca w najbliższym czasie

Artykuły

Współcześnie można wybierać nie jedynie w tysiącach wzorów aut, każdy z innym przeznaczeniem, ale także wybierać wśród wielu odcieni lakieru. Wprawdzie wybierać możemy głównie pośród lakierów oferowanych odgórnie przez wytwórców aut, lecz ostatnimi czasy pojawiły się nowsze opcje personalizacji wyglądu auta.


oklejony reklamą samochód
Author: Glen Wallace
Source: http://www.flickr.com
Obecnie osiągalna technologia obejmuje bowiem możliwości dokonywania doboru a także dopasowania wizerunku samochodu do swoich potrzeb w jeszcze szerszym zakresie. I nie idzie tu o technikę tradycyjnego lakierowania, jaka proponuje przede wszystkim błyszczące kolory. Dzięki specjalistycznym artykułom winylowym stworzonym z PCV dostaliśmy teraz jeszcze większe spektrum kolorystyczne - możemy swobodnie decydować o tym, czy auto ma być w wykończeniu matowym czy może ubóstwiamy kolory perłowe albo ze sportowym charakterem - sprawdź firma zajmująca się oklejaniem samochodów z Wrocławia. A wszystko to w odwracalnej formie, która nie tylko nie unicestwia oryginalnego lakieru tylko wręcz przeciwnie - ochrania go przez czas ekspozycji folii na samochodzie.

Chcesz zgłębić swoją wiedzę na wybrany temat? Zapraszamy Cię więc po inne wątki tu (http://www.notariusz-lubon.pl/czynnosci-notarialne/) - najedź na link i przenieś się do kolejnej witryny pełnej zajmujących postów.

Bowiem to właśnie specjalistyczne folie do zmiany odcienia pojazdu są najnowszym osiągnięciem na rynku motoryzacji. Zapewniają nam bezgraniczne nieomalże opcje dotyczące designu samochodu. Od teraz możemy nadążać za aktualnymi trendami i nie tylko jeździć atrakcyjnym autem lecz dodatkowo - w modnym kolorze.

A co jest modne? Czy wiesz, iż kupno użytkowanego białego auta nie jest takie bezproblemowe jak się wydaje? Auta takie są nadzwyczaj pożądane, a ponieważ chętnych jest bardzo wielu to koszty owych modeli są mocno zawyżone. Więc czemu nie zdecydować się na nabycie pojazdu w innym odcieniu i przelakierować na kolor biały? Cóż, lakierowanie całego auta jest fizycznie realne jednakże w związku z tym, iż operacja taka jest nieodwracalna oraz rodzi podejrzenia o wypadkową przeszłość pojazdu - pojazd zdecydowanie traci na rzeczywistej wartości. Wykorzystując folię możemy jednocześnie dobrać kolor dowolnego samochodu i zarazem ochraniać oryginalny lakier. W dodatku przy sprzedaży takiego auta oferujesz dodatkową korzyść - auto ma praktycznie 2 kolory do wyboru (kolor folii oraz odcień lakieru), co powiększa szanse na szybsze odszukanie odbiorcy.

A co jeśli nie lubisz białych wozów, zaś wolisz bardziej agresywny design auta podkreślający moc drzemiącą pod maską silnika? W takim przypadku sugerujemy folię w kolorze czarny mat, która w pełni odmienia charakter pojazdu. Auto w tym kolorze wygląda w wyższym stopniu zadziornie. Wiele aut z najwyższej klasy wygląda w tymże kolorze po prostu genialnie - osiągają mocny wygląd, zaś matowe wykończenie świetnie akcentuje ich dynamiczne linie nadwozia.


Oklejanie aut to całkowite oklejanie czterokołowców foliami w celu kompletnej przemiany odcienia samochodu. Jeśli jednak odcień twojego lakieru jest właśnie tym, o jakim od zawsze fantazjowałeś, natomiast pragnąłbyś delikatnie coś jednak zmienić w designie swojego pojazdu to także można to uczynić. Przemianie może ulec barwa dachu, lusterka albo tylnego spoilera.