Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jak wybrać salę na wesele - poradnik

Artykuły

Zabierając się do zorganizowania przyjęcia weselnego, zaraz po doborze narzeczonej/narzeczonego trzeba podjąć decyzję , w którym miejscu odbędzie się przyjęcie weselne. W tym króciutkim poradniku postaramy się zgromadzić oraz opisać najważniejsze kwestie, na które dobrze jest zwrócić uwagę wybierając salę na wesele. Naturalnie niełatwo będzie wyszukać lokal idealny, to znaczy realizujący każde przedstawione kryteria. Samodzielnie już będziecie zmuszeni podjąć decyzję, które kwestie są dla was najważniejsze.

sale weselne
Author: rekre89
Source: http://www.flickr.com
Nie ma nic lepszego aniżeli głos przyjaciół, jacy gościli w konkretnej sali na przyjęciu weselnym. Do opinii w sieci internetowej na temat konkretnych knajp najlepiej podchodzić z dystansem. Na pewno każdą salę którą bierzecie pod uwagę należy odwiedzić osobiście, najlepiej odwiedzić parę lokali dla porównania zaś decyzję podjąć na chłodno, omawiając wszelkie wady oraz zalety, a nie na miejscu pod ciśnieniem managera, czasami kuszącego obniżkami- zobacz kompletną ofertę pod adresem.

Wspaniale gdy w okolicy jest ładnie. Dla niektórych osób bywa to na tyle ważne, iż rzutuje na ich całościową ocenę przyjęcia weselnego. Dobrze jest jeżeli sale weselne mieszczą się troszeczkę na uboczu, w jakimś cichym i urokliwym zakątku. Jeśli zaś chodzi o odległość od kościoła albo urzędu, to najogólniej obowiązuje zasada „im bliżej, tym lepiej”. Doskonale jest, gdy weselnicy są w stanie dotrzeć do sali piechotą.Na sali weselnej
Author: Данила Артемович
Source: http://www.flickr.com
Polegajcie na intuicji i wrażeniu jakie uczyni na was szef lokalu w trakcie pierwszych spotkań przed weselem. Niepunktualność, roztargnienie, kłopoty z kontaktem albo lekceważenie klienta i jego pytań niedobrze wróży na przyszłą współpracę. Znakomicie jest jeśli w dniu wesela manager bądź posiadacz jest cały czas na miejscu. Najodpowiedniejsze będą sale, w których sala bankietowa jest połączona z salą taneczną w otwarty sposób. Wówczas uczestnicy siedzący przy stołach widzą oraz słyszą na bieżąco co się dzieje na parkiecie oraz w każdej chwili mogą włączyć się do zabawy bądź po prostu brać udział obserwując innych gości zabawy- użyteczna treść.

O jedzeniu ciężko pisać, gdyż częściowo to temat gustu - przecież jeden lubi flaczki, inny rosół. Jest jednak parę podstawowych reguł. Przede wszystkim powinniście oczekiwać przygotowania potraw ze świeżych półproduktów w dniu imprezy. Jeśli chodzi o liczbę potraw to nie zawsze więcej znaczy lepiej.