Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jakie opakowanie wybrać dla towaru debiutującego na sklepowych regałach?

Artykuły

Opakowania z kartonu i plastiku powoli odchodzą do przeszłości. Co je zastąpi na sklepowych półkach?
Fachowcy niepozostawianą wątpliwości. W najbliższej przyszłości rynek zdominują opakowania typu doypacks, już obecnie coraz bardziej popularne. Jak wyglądają i co je charakteryzuje? Kształtem przypominają saszetki.

karton
Author: SalTheColourGeek
Source: http://www.flickr.com
Są miękkie i bezpieczne. Pomimo elastyczności, opakowania tego typu nie tłuką się i nie gniotą. Coraz częściej decydują się na nie konsumenci, bo są lekkie ale też wygodne w transporcie dzięki poręcznym uchom i wgłębieniom. Z kolei producenci wybierają je, bo są mniej kosztowne w produkcji niż te plastikowe albo z kartonu. Opakowania typu doypacks znakomicie sprawdzają się jako pojemniki przechowujące żywność albo chemię. Przedsiębiorcy napełniają je choćby różnego typu sosami, suszonymi owocami, ale także mydłem, żelami, płynami. W trosce o wygodę klientów niektóre opakowania mają wygodne odkręcane korki. Idealnie nadają się na produkty niejednokrotnego użytku, jak na przykład uzupełnienie płynnego mydła. Z kolei opakowania wypełniane towarami, które mogłyby się wysypać, często zamykane są na tzw. strunę. Ten rodzaj zatrzasku ochroni produkt też przed wilgocią i nasłonecznieniem. Co więcej, ogromną zaletą omawianych opakowań jest ich dostosowany do wymogów producenta kształt. Jeżeli na przykład produkt dedykowany jest najmłodszym, może mieć formę domowego zwierzątka. Nietypowa forma odróżnia opakowania doypacks spośród reszty towarów na półce i skutecznie przykuwa wzrok klientów. Producenci proponują wersje w różnych kolorach, zróżnicowane pod względem struktury i parametrów.Firmom, które wypuszczają swój towar na na sklepowe regały szczególnie warto zarekomendować wybór opakowań typu doypacks. Wyróżnią się one na tle reszty towarów na sklepowym regale, a zarazem wyjdą naprzeciwko oczekiwaniom konsumentów.

Skoro opisywana kwestia Cię ciekawi i musisz ją poznać bardziej, więcej przeczytasz tutaj (https://elmet-produkcja.pl/ciecie-plazma/) - to nieco inny punkt widzenia na tę sprawę.

Są wygodne w transporcie, bezpieczne dla dzieci i praktyczne w zastosowaniu (). Ich wykorzystanie to także dowód na nowoczesność firmy – opakowania kartonowe i plastiku niedługo odejdą w niepamięć.