Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jakim sposobem skutecznie poradzić sobie z szkodnikami?

Artykuły

Krety na działce czy też w ogrodzie zdołają być naprawdę ogromnym kłopotem. Te małe zwierzątka potrafią wprost zdemolować cały ogród, nad jakim pewnie z trudem pracowaliśmy i nadal pracujemy. Jednak krety są obecnie pod obroną, wskutek tego zabijanie tych drapieżników jest nielegalne. Z pewnością nie winniśmy więc tego robić. Jak można więc radzić sobie z kretami? Najbardziej słynnym i efektywnym sposobem na te szkodniki jest siatka na krety.

zadbany ogród
Author: Robber Esq
Source: http://www.flickr.com
To fenomenalne zabezpieczenie rozmaitych terenów zielonych. Jest ono sporo bardziej efektywne od specyfików odstraszających, do jakich krety ogromnie błyskawicznie się przyzwyczajają. Siatkę na krety współcześnie użytkuje się pod nawierzchnią trawnika, jest ona na tyle solidna i trwała, że zdoła wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat! Również przy zakładaniu trawnika wolno rozwinąć na nim siatkę na krety, jaka jest nieco cieńsza od tej rozwijanej pod trawnikami (zobacz siatki). Taka siatka będzie bezwarunkowo niewidoczna, w związku z tym bezsprzecznie nie będzie szpecić ładnego designu naszego trawnika. Dzięki siatkom na krety, drapieżniki te nie mogą przewiercić się przez podłoże, wskutek tego odejdą w inne, dogodniejsze dla siebie miejsce. Kretom nie dzieje się przy tym żadna krzywda, natomiast my nie musimy niepokoić się o nasz ogród czy też trawnik.kret
Source: pixabay.com
Wprawdzie założenie siatki na krety jest dosyć czasochłonne i trochę kłopotliwe, aczkolwiek cechuje się istotnie wielką skutecznością.To właściwy sposób, aby pozbyć się kłopotów z kretami na długie lata, dodatkowo zakup siatki na krety też nie jest drogie.

Tak zaciekawił Cię ten wpis, że masz ochotę na nowe wątki? Żaden problem. Po prostu wejdź w hiperłącze do artykułu (https://artimbo.pl/meble-ogrodowe,g58.html) i czytaj do woli.

Na rynku odszukamy obecnie rozliczne rodzaje siatek na krety, wobec tego niewątpliwie odkryjemy taką, która będzie dla nas dobra. Pamiętajmy jednak o tym, żeby nie kupować siatek budowlanych czy dzianych, dodatkowo oczko w siatce nie powinno być mniejsze aniżeli 15mm. W przeciwnym razie mogłoby to uniemożliwiać rozrost roślin oraz systemów korzeniowych. Więcej na .