Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jakimi metodami myć okna? Parę ciekawych wskazówek.

Artykuły

Mycie okien niejednej osobie sprawia problem. Sztuką jest przecież tak umyć szyby, by były lśniące oraz bez smug. Jest parę sztuczek na to, by opanować taką technikę mycia szyb oraz posiadać piękne okna. Czyste okna stanowią najlepszy znak szczególny olśniewającego domu. Czyszczenie okien jest jednak bardzo niewdzięczną czynnością w mieszkaniu, a zazwyczaj najmocniej problematyczne są wspomniane już smugi. Powszechne jest, iż jest całkiem sporo metod czyszczenia okien.

mycie okien na wysokościach
Author: Carl Wycoff
Source: http://www.flickr.com
Zasadniczą kwestią jest to, by na początku wyczyścić szyby z najgrubszej warstwy brudu. Najlepiej użyć do tego zwykłą ciepłą wodę. Jeżeli nie umyje się okien gorącą wodą środki czystości przeznaczone do mycia okien będą się jedynie mieszać z brudem, a nie czyścić okna. Kolejną niezwykle ważną kwestią jest to, jakim sprzętem w ogóle myć okna. Bez wątpienia każdy preferuje coś innego, jednak bardzo często wykorzystywane są do tego na przykład papierowe ręczniki, albo ściereczki z mikrofibry.

To czym się czyści szyby zależy wyłącznie od preferencji tego, kto je czyści.

Aby poszerzyć wiedzę na omawiany wątek obejrzyj stronę, która posiada fascynujące informacje na przedstawiany temat - wystarczy kliknąć!

Każda z wymienionych metod posiada jednak swoje wady, więc tylko doświadczona ręka umyje szyby tak, żeby nie było smug. Chcesz wiedzieć więcej ? Odwiedź stronę specjalisty od: mycie okien wrocław. I tak przykładowo papierowe ręczniki pozostawiają na oknach drobne cząsteczki papieru, po gąbce zostawia smugi.

Kiedy uznasz, że warto zgłębić więcej szczegółów związanych z podnoszoną tu tematyką, zerknij pod link - tam przeczytasz pokrewne zagadnienia.

Najprawdopodobniej najmocniej idealna jest szara gazeta, jednakże niezwykle ciężko umyć szyby tak, żeby lśniły. Mikrofibra również sporo osób preferuje przy myciu okien, jedynie trzeba mieć na względzie, że ścierkę z mikrofibry powinno się na bieżąco prać.

Wiele osób twierdzi, że płyn do mycia okien ma podrzędne znaczenie, a najważniejsze jest to, w jaki sposób okna są polerowane. Najprawdopodobniej chodzi o metodę ruchów nadgarstkiem, tak, by nie pojawiały się smugi. A jak zapobiec smugo? Zerknij tu: . A najlepszymi środkami do mycia okien, oprócz tych dostępnych w sklepie są na przykład sok z cytryny,ocet i całkiem sporo innych produktów. Ich odpowiednie proporcje połączone z wodą, dadzą spektakularne efekty. A wszystko jest zależne od umiejętności osoby myjącej.