Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jeżeli interesują nas nowe produkty finansowe gwarantujące zysk bez ryzyka, warto chociażby wziąć pod uwagę lokatę happy idea bank

Artykuły

„Oszczędzanie przez wydawanie” to popularne w ostatnich czasach hasło. „Wydawać” możemy nie tylko na bieżąco, ale także poprzez przekazywanie swoich funduszy w depozyt na wyznaczony czas, tak, aby po zakończeniu tego terminu móc liczyć na dodatkowy zarobek w postaci wypłaconych odsetek. Najlepszym tego obrazem jest rzecz jasna lokata bankowa. Jeżeli interesują nas najnowsze produkty finansowe z tego rodzaju warto chociażby zwrócić uwagę na lokatę happy idea bank.

skarbonka
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Lokata jest bezpiecznym sposobem na pomnażanie oszczędności, bez praktycznie żadnego wysiłku z naszej strony. Jedyne co należy zrobić, to podpisać umowę, choć i to nie zawsze jest konieczne, zwłaszcza w czasach internetu, gdzie bardzo często wystarczy wypełnienie krótkiego formularza i przelanie pieniędzy na podane konto. Nie ulega jednak wątpliwości, że znacznie ważniejsze jest, dla standardowego konsumenta produktów bankowych, oprocentowanie lokat. To ono bowiem ma największy wpływ na wyliczony po jej zakończeniu zysk. Wcześniej oprocentowanie lokat dochodziło do 8 czy nawet 9 punktów procentowych, aktualnie, niestety na tak duży procent raczej nie możemy liczyć. Standardem jest najczęściej 3 %, choć wymieniona już lokata Happy (propozycje) Idea Banku gwarantuje 4 % w skali roku.Inną istotną kwestią jeśli chodzi o lokaty jest suma wyjściowa jaką można zainwestować. Nie zawsze bowiem możemy przekazać dowolną ilość środków. Zwykle banki definiują minimalną i maksymalną granicę, jeśli chodzi o kwotę lokaty. W przypadku lokaty Happy Idea Banku może być to suma od 1000 do 10 000 zł, którą przekazuje się w depozyt na okres 3 miesięcy. Istotne w przypadku tej lokaty jest także to, że bank uwzględnia jej zawarcie bez konieczności kupowania dodatkowych produktów bankowych. Niekiedy bowiem, żeby można było skorzystać z danej lokaty, klient musi zakładać nowe konto (jeżeli nie jest stałym klientem placówki) bądź dobierać inny produkt bankowy.

pieniądze
Author: Carlos ZGZ
Source: http://www.flickr.com
W przypadku opisywanej lokaty nie ma takiej potrzeby. Jedynym istotnym zastrzeżeniem jest fakt, że jest ona dedykowana wyłącznie dla nowych klientów, czyli takich osób, które z Idea Bankiem nigdy wcześniej nie zawierały umowy na lokatę. Warto rozejrzeć się za nowościami jeśli chodzi o lokaty, jako że dzięki temu możemy liczyć na większy zysk bez praktycznie większego ryzyka.