Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jeżeli w naszym związku źle się dzieje, to trzeba iść na terapię dla par

Artykuły

Dziś wszyscy żyją prędko i w sposób dosyć egoistyczny, wobec tego także nie mają chęci do naprawiania relacji.


Nastały takie czasy, że łatwiej jest zakończyć związek i szukać czegoś innego, aniżeli chcieć rozwiązywać problemy.


Chłopak przy komputerze
Author: LibreCon Bilbao
Source: http://www.flickr.com
Ludzie stali się większymi egoistami, którzy stawiają swoje potrzeby nad potrzeby innych.

Jeśli wykorzystana w niniejszym artykule narracja do Ciebie przemówiła, to zobacz tu pediatra dublin inne tego typu porady - one odnoszą się do pokrewnej tematyki.

Z tego wynika coraz częstsza niechęć do rozmów. Do tego dochodzi szybkie życie, które sprawia, że mąż i żona nieczęsto się widują. I tak zwykle zaczyna się niejeden kryzys. Od nas zależy, jak to się wszystko zakończy. Możemy dać sobie spokój i każdy odejdzie w swoją stronę lub można walczyć o starą miłość. Trzeba podjąć trud oraz zapisać się na terapię. Tam pod obiektywnym okiem fachowca będziemy mogli powiedzieć, co nam ciąży. Jednakże będziemy musieli wysłuchać też wersji drugiej strony. Psycholog zatroszczy się o to, by w czasie sesji nie było krzyków czy agresji. Jako ktoś z zewnątrz będzie miał obiektywne spojrzenie na sprawę i jego komentarze zazwyczaj będą trafiać w same sedno. Terapia może ciągnąć się długie miesiące i trzeba być tego świadomym. Trzeba dać sobie czas. Porozumienie może tworzyć się w bólach, ale powinniśmy podjąć ten wysiłek, zwłaszcza jeśli mamy dzieci i nie mamy ochoty rozbijać rodziny. Pamiętajmy, by na sesjach być szczerym, ale wypowiadać się z szacunkiem.


Powinniśmy dać również możliwość drugiej osobie, aby odpowiedziała na nasze zarzuty. Tak powstaje dialog, który jest podstawą każdego trwałego związku. Możliwe że nauczymy się kłócić konstruktywnie.