Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Marketing outdoorowy - jasny przekaz

Artykuły

Dla mobilnych. Interesująca i przystępna. Skuteczna. Najlepsza wielkoformatowa - reklama outdoorowa. Szeroki zasięg to pozytywy reklamy outdoorowej. Outdoor może być kierowany jednocześnie do konkretnych grup odbiorców, jak ma to miejsce w innych mediach. Wspaniale sprawdza się w miastach. Największą grupą odbiorców kampanii outdoorowych są ludzie mobilni, aktywni, z potencjałem nabywczym, którzy dużą część swego czasu spędzają przesuwając się w miejskiej przestrzeni.


Reklama zewnętrzna
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com
Outdoor jest w ich przypadku najbardziej skuteczny, dlatego że kontakt z reklamą outdoorową mają praktycznie bez przerwy: podróżując samochodem, idąc ulicą, odwiedzkontakt (polecamy http://www.nota-bene.com.pl/)entra handlowe, sklepy. przykłady banerów reklamowych w Warszawie są nośnik o wielkim potencjale, z atrakcyjnym sposobem komunikacji. Jest bezpośrednia w odbiorze, dzięki czemu z powodzeniem konkuruje z pozostałymi mediami. Odbiorcy mają kontakt z reklamą zewnętrzną wtenczas, kiedy przebywają poza domem, w przestrzeni miasta, w okolicznościach, w których zwykle - bardziej aniżeli w mieszkaniu czy w pracy - są nastawieni na silniejszy kontakt ze środowiskiem. Także brak deklaratywności przemawia na korzyść reklamy typu outdoor. Z reguły odbiorcy lepiej reagują na przekaz demonstrowany na billboardach jak też poświęcają mu sporzej uwagi, aniżeli ma to miejsce w przypadku publikatorów, którym muszą zadeklarować osobisty czas lub wykonać dowolną czynność (zakupić gazetę, włączyć radio, otworzyć przeglądarkę www). Pod względem bezpośredniości kontaktu i prostoty odbioru reklama outdoorowa pokonuje bezwzględnie inne media.


wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Banery Wrocław oferują ogromnie pociągający i twórczy przekaz.

Zaciekawiły Cię treści zawarte w naszym artykule? Czujesz jednak braki? W takim razie zachęcamy do następnej strony - naciśnij tu biuro wirtualne warszawa i wejdź tam.

Reklama tego typu posługuje się słowem oraz obrazem w sposób zdyscyplinowany a jednocześnie kreatywny. Dobry reklamowy plakat operuje przejrzystym, zrozumiałym językiem i symbolem dostosowanym do grupy docelowej, co powoduje, że odbiorca od razu wie, co dojrzał na plakacie. Inwencja, ascetyczność, intryga i humor, twórczo spożytkowane fragmenty 2D oraz 3D sprawiają, że owa forma przekazu jest wyjątkowa. Dzięki temu outdoor wspaniale eksponuje markę, produkt, usługę, do których przyciąga kolorem, kompozycją, pomysłem bądź prostotą i przejrzystym przekazem.