Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Marketing relacji będzie idealną formą reklamy

Artykuły

Program lojalnościowy powinien być zróżnicowany

Teraz istnieje wiele marketów, w których obywatele mogą robić sprawunki, a to spowoduje, że trzeba mieć wciąż konkurencyjne kwoty a do tego, trzeba udowodnić klientowi, że jest dla nas ważny. Z tego właśnie powodu coraz większym powodzeniem radują się systemy lojalnościowe, które w różnych marketach proponowane będą klientom.

systemy lojalnościowe
Source: www.spiceupyourblog.com
Najczęściej zbudowane są one na tym, że klient otrzymuje specjalną kartę i gdy robi zakupy zostają na nią doładowane punkty w zależności od tego, ile za te sprawunki zapłacił. Taki program lojalnościowy spowoduje, że kontrahent częściej wchodzi do konkretnego sklepu, ponieważ wie, że to co wyda na zakupy, zwróci mu się choć w części, w postaci punktów, które będzie miał szansę wykorzystać podczas innych sprawunków. To właśnie sprawia, że jest mniej skłonny do szukania promocji w kolejnych marketach i częściej zostaje przy jednym z nich.

Marketing relacji jest korzystnym pomysłem Im lepiej trafi się w oczekiwania klienta, który jest przecież samodzielną osobą, tym większa będzie szansa, że będzie do nas powracał. Przez to ostatnimi czasy tak wielką popularnością raduje się marketing relacji (szczegóły marketingu relacji). Opiera się on przede wszystkim na poznaniu opinii i preferencji kontrahenta, a potem na takim dopasowywaniu okazji, żeby mógł on wyszukać coś dla siebie. Co więcej taki marketing przeważnie wsłucha się także w to co opowiadają klienci, a to sprawia, że właściciele dokładniej orientują się w tym, co warto w sklepie odmienić. Więcej na http://www.programylojalnosciowe.pl/program-lojalnosciowy-dla-firm.htmlKarta lojalnościowa
Author: Pure Metal Cards
Source: http://www.flickr.com
Powinno się udowodnić jak istotny jest kontrahent

Im lepiej będziemy dbać o kontrahenta, im częściej będziemy mu udowadniać, że jego potrzeby są dla nas ważne, tym znaczniejsza będzie szansa, że przeważnie zakupy będzie on robił u nas. Dlatego tak istotne okazują się być wszystkie zachowania, które mają na celu nie tylko zdobycie nowego klienta, lecz także jego dalsze utrzymanie przy sobie.