Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Menu weselne, czyli czego nie może zabraknąć na stole w trakcie weselnego przyjęcia

Artykuły

Wesele to znacząca, rodzinna uroczystość. Młodzi częstokrotnie przygotowują się do niego przez parę miesięcy, a nawet rok czy dwa, toteż zabiegają, aby wszystko było przygotowane jak należy. Jednym z najważniejszych elementów udanego przyjęcia weselnego jest smaczne jedzenie. Czego nie może zabraknąć na weselnym stole, by goście byli naprawdę zadowoleni z imprezy Bezapelacyjnie są to gorące dania.

wesele
Przeważnie jest ich 5 albo 6, zależnie od tego, w jakim lokalu przygotowujemy uroczystość i o której godzinie planujemy jej początek. Do najbardziej lubianych potraw należą rosół oraz kotlet z piersi kurczaka, ponadto z pewnością barszczyk czerwony z pasztecikiem bądź kotletem oraz zupa gulaszowa. Możemy jednak odrobinę zaszaleć i zaskoczyć gości, podając im danie z ryby bądź nawet owoce morze – nie zawsze się to sprawdzi, ponieważ wiele osób boi się próbować niniejszych potraw, szczególnie podczas imprezy, kiedy nie chcieliby, aby rozbolał ich brzuch. Poza daniami ciepłymi na stole serwowane są przystawki, np. przeróżnego rodzaju sałatki oraz wędliny. Produkcja wędzonek jest coraz częściej stosowaną praktyką przez lokale organizujące wesela, ponieważ mogą dzięki temu sporo zaoszczędzić i oferują swym klientom wysokiej jakości wyroby z mięsa - Poza soczystymi szynkami oraz apetycznie pachnącymi kiełbasami mogą to być np. przetwory mięsne w tym smalec, który ma zawsze wielu zwolenników w czasie przyjęcia weselnego. Także dzieciaki często skuszą się na kanapkę ze smalcem, naturalnie z pysznie ukiszonym ogórkiem.tort weselny
Author: Katsu Nojiri
Source: http://www.flickr.com
To znakomita przekąska, którą można zjeść razem z innymi dziećmi podczas zabawy. Nie możemy też zapomnieć o czymś słodkim, to znaczy o torcie (polecamy więcej w serwisie) oraz innych ciastach, które coraz częściej podawane są na osobnym stole, koło owoców, kawy i herbaty.

Nie czekaj! Jeśli zaintrygowały Cię umieszczone tutaj wiadomości, to czytaj, który jest w podanym linku. W nim znajduje się więcej detali.

Nie można wybierać samych ciast przekładanych masą, gdyż nie każdy je lubi. Przyda się parę typów ciasteczek i ciasta bez masy, m.in. piernik lub babeczki cytrynowe. Jeżeli weźmiesz sobie do serca powyższe Rady, nie powinieneś mieć trudności z dobraniem menu weselnego. Zatroszcz się jeszcze o dobrą muzykę i doświadczonego fotografa, a z radością będziesz wspominać ten wyjątkowy dzień.