Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Nabywanie posiadłości w czasie licytacji komorniczych w niezwykle okazyjnych cenach

Artykuły

W obecnych czasach młodzież wkrótce po zakończeniu studiów nie dostają na wstępie upragnionej pracy, w której zdołaliby zarabiać dostatecznie dużo pieniędzy, by kupić nowe cztery kąty, samochód lub pojechać na wczasy życia. Każdy człowiek stara się odkładać swoją wypłatę, żeby w niedalekiej przyszłości można było ją ulokować w coś stabilnego , a także użytecznego.

Komornik sądowy
Efektem tego, iż współcześnie zdecydowanie mniej ludzi może pozwolić sobie na nabycie domu czy mieszkania za normalną cenę jest wzrost zaciekawienia różnorodnego rodzaju licytacjami na jakich można zdobyć lokal za zdecydowanie niższą kwotę. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się licytacje komornicze (znacznie więcej informacji tu), na których jesteśmy w stanie kupić nie tylko malutkie garsoniery, ale też wypasione i gigantyczne apartamenty. Jeżeli nie interesuje nas zamieszkiwanie w bloku to musimy porozglądać się za willą, rezydencją lub pustym gruntem budowlanym, na którym możemy postawić upragniony dom.Wyczekując na wspaniałą ofertę możemy stale przeglądać oficjalny portal internetowy, na jakim opisywane są bieżące licytacje komornicze, które będą się odbywać w niedalekiej przyszłości. Jeżeli żyjemy w stolicy województwa dolnośląskiego licytacje będzie prowadził komornik (http://www.komornikolesno.pl/) we Wrocławiu - - Wrocław, komorik, który musi to ogłosić na dwa tygodnie przed określonym terminem.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły tekst zamieszczony na tej stronie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej w tym miejscu, odnajdziesz tam dodatkowe informacje.

W tej publicznej sprzedaży każdy człowiek może wziąć udział, jeśli rozporządza gotówką ewentualnie ma możliwość wzięcia kredytu i oprócz tego nie jest z najbliższej rodziny dłużnika.
Podczas pierwszej licytacji ceną wywoławczą jest kwota wyznaczona za sprawą rzeczoznawcy majątkowego, jeśli jednak nie będzie ofert zakupu odbywa się kolejna licytacja w czasie której komornik we Wrocławiu obniża kwotę na 2/3 oszacowanej, jednakże jest to najniższa cena za jaką można zdobyć wystawioną na odsprzedanie parcelę.

Podczas podejmowania decyzji o zakupie nowej nieruchomości należałoby pójść na tego typu aukcję, gdyż może uda nabyć nam się apartament lub dom w zdecydowanie bardziej przyciągającej cenie, niż w tej prezentowanej na rynku. Trzeba tylko być na bieżąco z różnymi ofertami, które wystawiane są do informacji społecznej przez egzekutora. Dobrze jest też zabezpieczyć się i mieć co najmniej 1/10 ceny oszacowanej, albowiem tylko w takim przypadku będziemy mogli licytować konkretną ofertę.