Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

nagrobki z granitu w ofercie spółki kamieniarskiej

Artykuły

Śmierć jest nieodłączną cząstką życia. Utrata bliskiej osoby w każdym aktywuje uczucia, na jakie nie da się przygotować. Kiedy wreszcie godzimy się ze stratą, zmierzamy do odzyskania równowagi. Zaczynamy dostrzegać, że dookoła nadal toczy się życie, jakie stawia codziennie nowe obowiązki. Przeszłość ustępuje miejsca przyszłości i należy odwiedzić kamieniarstwo Warszawa, by pobudować zmarłemu stosowny monument.

nagrobki podwójne
Wybór nagrobka wiąże się z trudną decyzją dodatkowo skomplikowaną przez uczucia towarzyszące śmierci krewnego. Mimo to, jest to decyzja ważna dla uwiecznienia członka rodziny w dostojny i trwały sposób. Wybór często powinien być podyktowany osiągalnymi finansami. Konsultując z kamieniarzem (kamieniarstwo Borkowski Warszawa) model pomnika wypada wcześniej potwierdzić szczegółowe gabaryty osiągalnego i wykupionego na cmentarzu miejsca. Wtenczas będziemy mieli możliwość maksymalnie wykorzystać osiągalną powierzchnię na poszczególne zamówienia nagrobka.

Pośród prostych nagrobków odróżniamy przede wszystkim foremne kształty pojedyncze, albo podwójne - tborkowski.pl/nagrobki-podwojne/
nagrobki granitowe
Author: David Short
Source: http://www.flickr.com
Indywidualne zamówienia na nagrobek nie mają ograniczeń dotyczących formy i kształtu grobowca. Należałoby jednak mieć na względzie zwyczaje i odpowiednio skomponować bryłę mającą upamiętniać zmarłego. Im bardziej skomplikowany kształt nietypowej postaci zaplanujemy, tym więcej będziemy musieli za niego pokryć koszta.Nadzwyczaj powszechne w Polsce są pomniki granitowe - zobacz: pomniki granitowe Borkowski. Krajowe granity znamionują się nie tylko wysoką wytrzymałością na warunki atmosferyczne, lecz również ogromnym zróżnicowaniem barw, oraz faktury samoistnej. Chociaż na cmentarzach górują czarne i szare grobowce, to bez kłopotu odszukamy w ofercie kamieniarzy monumenty granitowe w barwach czerwonym, zielonym, czy brązowym. Dobór wzoru i surowca nagrobka to nie jedyne formalności, jakich należy dopełnić przy organizacji pochówku. Przyjęcie na zamówienie grobowca kamieniarz przyjmie jedynie od osoby, która jest właścicielem, to znaczy zarządcą, nagrobka. Drugim znaczącym składnikiem będzie uzupełnienie opłat za miejsce na cmentarzu. Wysokość należności jest wyznaczana z góry przez zarządcę cmentarza i należy ją odświeżać raz na 25 lat.