Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Najczęstsze błędy żywieniowe, zatem czego unikać, aby cieszyć się świetnym zdrowiem i ładną figurą

Artykuły

Każdy z nas chce mieć świetne zdrowie i smukłą figurę. Chociaż tego pragniemy i staramy się to osiągnąć, to bezustannie popełniamy te same omyłki żywieniowe, jakie odciągają nas od uzyskania celu. Czego więc w związku z tym należy unikać?


Kanapka z karczochem
Author: Scandic Food
Source: Scandic Food
Przede wszystkim nie możemy się przejadać. O wiele lepsze dla naszego organizmu i naszego samopoczucia są częstsze, ale małe posiłki, gdyż nie radzi on sobie nazbyt odpowiednio ze spalaniem większej ilości kalorii w jednej, poważnej dawce. Toteż darujmy sobie kolejną dokładkę na obiad – starczy to, co nałożymy sobie za pierwszym razem. Nie trzeba dodatkowej łyżki ziemniaków lub usmażonego na oleju kotleta. Jeśli ciężko nam zmniejszyć porcje, weźmy mniejszy talerz, na którym po prostu nie włożymy zbyt wiele. Po drugie powinniśmy konsumować pomału. Jedzenie (pizza Warszawa bemowo ) na szybko jest szkodliwe, a zwłaszcza cierpi na tym żołądek, który później może pobolewać. Poza tym kanapek, słodkich drożdżówek lub innych frykasów jedzonych na przykład w autobusie nie traktujemy jako posiłku i za chwilę i tak weźmiemy coś większego, dlatego lepiej jest ograniczać wskazane przyjemności - dbam-o-siebie.pl/ogorek-kiszony-sprzymierzencem-odchudzania/. Chyba że będziemy jeść marchewkę bądź selera. Słone przekąski i słodkie smakołyki obligatoryjnie powinniśmy odstawić, ponieważ codziennie nazbiera się z nich naprawdę dużo niepotrzebnych kalorii, które tylko powiększą nasz brzuszek albo co gorsze wejdą w boczki, jakich i tak nie możemy się pozbyć. Ograniczmy również słodkie, gazowane napoje. Trzeba pić wodę, choć dwa litry dziennie, a jedną szklankę można zastąpić doskonałym, naturalnym sokiem, najlepiej świeżo wyciskanym. Soki są nadzwyczaj zdrowe dla naszego organizmu. Naprawdę znaczącym błędem jest również opuszczanie śniadania. To zasadniczy posiłek dnia, zatem wstańmy wcześniej, lecz nigdy o nim nie zapominajmy.


jedzenie latem
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Pamiętając o wyżej opisanych zasadach prościej ci będzie mieć figurę, o której marzysz. A i pozbywając się nieodpowiednich zwyczajów spostrzeżesz, iż czujesz się zdecydowanie korzystniej (dbam-o-siebie.pl/alfabet-zdrowia-dorsz/).

Prezentowany temat na pewno zawiera ciekawe informacje, lecz żeby zdobyć ich jeszcze więcej prześledź link (http://sosushi.pl/restauracja-sushi-przezmierowo), który jest niezwykle intrygujący.

Dobrze trzymać się niniejszych zwyczajów oraz wpoić je swojej rodzinie, by zdrowie zawsze wam dopisywało, jak również nigdy go nie będzie brakowało, a o to właśnie chodzi w naszym naszym życiu na co dzień.