Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Najważniejsze wiadomości na temat magicznego miejsca na kobiecych ciałach, technika zwiększania punktu G.

Artykuły

Satysfakcja z seksualnego życia uzależniona jest od ogromnej ilości różnych czynników, które mają wpływ na to, jak panie odczuwają bodźce i na nie reagują. Jednym z ważniejszych jest tak zwany punkt G, uznawany za jedno z najwrażliwszych miejsc na ciele kobiet.

gabinet ginekologiczny
Author: Agência de Notícias do Acre
Source: http://www.flickr.com
Wokół tego punktu przez lata powstało wiele mitów i legend, niektórzy wręcz twierdzą że on nie istnieje, i faktycznie po dziś dzień pośród ginekologów toczą się spory o to, w którym miejscu on się ma dokładnie znajdować. Większość jest zdania, że punkt ten leży na przedniej ściance pochwy, około pięciu centymetrów od wejścia i ma wielkość niewielkiego guzika.Jest on ogromnie unerwiony, ponieważ w tym właśnie miejscu stykają się połączenia czuciowych nerwów, z tego też powodu jego odpowiednia stymulacja doprowadzić może do orgazmu. Niestety nie jest tak u każdej kobiety, bo wtedy raczej nie byłoby tak wielu kłopotów z osiągnięciem satysfakcji w łóżku, są jednak sposoby na to, żeby po pierwsze nauczyć się go właściwie pieścić, a po drugie zwiększyć jeśli będzie taka potrzeba.

Jednym z coraz popularniejszych współcześnie zabiegów, na który decyduje się coraz więcej pań pragnących czerpać odpowiednio dużo przyjemności ze współżycia, jest powiększenie punktu g (link do artykułu). Ten właśnie zabieg jest polecany szczególnie paniom, jakie mają problemy z osiągnięciem przyjemności lub nie odczuwają bodźców tak jak by pragnęły. W największym skrócie polega on na wstrzyknięciu w przednią ściankę pochwy niedużej ilości substancji, która wypełni tkankę.

zabieg chirurgiczny
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
Najczęściej jest ona oparta na kwasach hialuronowych, lecz niekiedy używa się kolagen albo pobrany z ciała tłuszcz.

Jeżeli wczytujesz się w ten artykuł to oznacza, że wątek Cię bardzo zaciekawił - wejdź na odnośnik do serwisu (https://welldent.wroclaw.pl/), a znajdziesz równie wartościowe informacje.

Po takim zabiegu ta właśnie ścianka pochwy zaczyna być podniesiona i przez to dużo bardziej wrażliwa na wszelakie bodźce. Wszystko odbywa się w miejscowej narkozie i trwa około dwudziestu minut, i już po kilku godzinach można wypróbować jego działanie. Cena takiego zabiegu to około półtora tysiąca złotych, a jego efekty utrzymują się przez kilkanaście miesięcy, po upływie tego czasu należy go powtórzyć.