Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Niepotrzebne auto – jak można je obecnie najbardziej korzystnie wykorzystać?

Artykuły

Dziś, własny samochód posiada w zasadzie każda polska rodzina. Samochody zmieniane są coraz częściej na lepsze modele, gdyż stare auta niekiedy odmawiają posłuszeństwa. Jak w takim razie można stosownie wykorzystać nieużywane, nikomu już nieprzydatne auto? Interesującym rozwiązaniem, jeśli samochód jest ciągle odpowiednio sprawny, może być jego sprzedaż.
Złomowanie pojazdów
Author: Koziro Hasegawa
Source: http://www.flickr.com
W Polsce powszechnie funkcjonują giełdy samochodowe, na których można sprzedać samochód. Ewentualnie, warto umieścić ogłoszenie na stosownych portalach internetowych czy w gazetach. Nawet jeżeli samochód nie jest już wiele wart, środki ze sprzedaży będą stanowiły dodatkowy zastrzyk gotówki, który w dzisiejszych czasach z pewnością przyda się każdej osobie. Jednak, jeśli stan techniczny samochodu nie pozwala na dalszą jazdę, w takim przypadku jedynym rozwiązaniem jest złomowanie pojazdów gniezno. Złomowanie można przeprowadzić osobiście, odstawiając pojazd do wybranego punktu bądź skorzystać z oferty profesjonalnych firm.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jest nam miło. Może wyrazisz chęć też przejrzeć kolejne frapujące wiadomości? Wystarczy jedynie najechać na hiperłącze do strony i voila.

Dzisiaj auto złom Kraków zapewnia niekiedy naprawdę atrakcyjne ceny w zamian za sprzedaż starych pojazdów.

Warto również zaznaczyć, że firmy których specjalizacją jest kasacja pojazdów nowy sącz (więcej na ) często są w stanie samodzielnie odebrać auto od klienta, co jest dla niego dosyć komfortowym rozwiązaniem. Naturalnie, właściciel auta musi dopilnować otrzymania potrzebnego zaświadczenia o kasacji, żeby zaprezentować je urzędowi. Kasacja samochodów zwalnia go bowiem z konieczności płacenia obowiązkowego w Polsce ubezpieczenia komunikacyjnego od odpowiedzialności cywilnej, w skrócie OC. Reasumując, o ile zbędne auto (Pompka samochodowa Traper L) jest ciągle sprawne, warto przemyśleć jego sprzedaż. Opcjonalnie, jeżeli nie ma się czasu na własnoręczne przeprowadzanie transakcji, rozwiązaniem może być oddanie samochodu do komisu.
złom
Author: That Hartford Guy
Source: http://www.flickr.com
Komis zajmie się znalezieniem klientów zainteresowanych zakupem pojazdu oraz zrealizowaniem transakcji. Jednak, jeżeli pojazd jest bardzo zniszczony, jedyną alternatywą jest jego kasacja w profesjonalnym punkcie. Na współczesnym rynku istnieje wiele firm kasujących pojazdy, dzięki temu odszukanie atrakcyjnej oferty nie sprawi kłopotów.