Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Nowatorskie systemy opakowań,czyli w co zapakować wyroby naszej firmy

Artykuły

Jeśli nasze przedsiębiorstwo produkuje jakieś wyroby, bez znaczenia jakie, to zawsze jest potrzeba ich odpowiedniego zapakowania. Nie tylko po to, by nasze produkty były odpowiednio przechowywane, lecz również po to, by były atrakcyjne dla naszych odbiorców i odróżniały się na tle konkurencyjnych produktów. Odpowiednie opakowanie to sprawa tak samo istotna, jak sam produkt. Niebanalne opakowanie to klucz do sukcesu. Jaki jest wybór?

Butelka plastikowa
Author: 欣盈
Source: http://www.flickr.com
Różne firmy mają w swojej ofercie szeroki wachlarz różnych opakowań: torby papierowe lub foliowe, butelki plastikowe, czy opakowania doypacks (sprawdź polecaną stronę www).

Zaintrygowały Cię te opisy? To rewelacyjnie. Przekieruj się na kolejną stronę i doczytaj i sprawdź (http://ogrodzenia-betonowe.waw.pl/oferta/) inne treści. Podziel się z twórcami swymi wrażeniami.

Oferta jest bardzo szeroka, zatem każdy znajdzie opakowanie odpowiednie dla swojego wyrobu. Ale które wybrać? Wybór właściwego opakowania jest zależny od tego, co produkujemy. W przypadku napojów albo innych produktów w postaci płynu naturalnym wydaje się wybór pomiędzy butelkami szklanymi a plastikowymi. Jeśli wytwarzamy wyroby, które nie potrzebują specjalnych warunków do przechowywania, wówczas wystarczy zwyczajne pudełko z papieru. Odpowiednim rozwiązaniem właściwie dla każdego rodzaju produktu są opakowania doypacks. Jest to rozwiązanie szalenie popularne, a również niezwykle funkcjonalne. W przypadku tego typu opakowania, mamy szeroki wachlarz różnych możliwości (oferta firmy Profil).

Sos tabasco
Author: MclLhenny Co.
Source: MclLhenny Co.
Dla przykładu mogą być to opakowania ze struną, które nadają się np. do pakowania przypraw. Poprzez możliwość ich wielokrotnego otwierania i szczelnego zamykania większa jest ich funkcjonalność. Podobnie jest w przypadku opakowań doypacks z korkiem, które również mogą być bez problemu otwierane wielokrotnie, idealnie się nadają do różnorakich płynów, ponieważ można do nich pakować produkty chemii gospodarczej, a również różnego rodzaju artykuły spożywcze jak na przykład majonezy, polewy, a nawet soki. Dodatkowo istnieje wiele możliwości właściwego zaprezentowania naszego produktu. Opakowania nadają się do zadrukowania sporej powierzchni. Dostępne są także opakowania z okienkiem, dzięki którym jest możliwość sprawdzenia zawartości opakowania. Oprócz tego, opakowania typu doypacks można wyposażyć w tzw. eurozawieszkę, czyli haczyk, jaki umożliwia zawieszenie opakowania. Istnieje jeszcze możliwość nacięcia folii, co znacznie ułatwia otwieranie.

Dostępnych jest wiele możliwości zapakowania produktów. Jedyne, co musimy zrobić, to wnikliwie sprawdzić ofertę dostępną na rynku. Najlepiej będzie poszukać w sieci. Wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarce słowa takie jak „opakowania” albo „opakowania doypacks”. Pozostaje nam tylko wybrać odpowiednie opakowania dla naszych wyrobów. Pamiętajmy, że odpowiednie opakowanie to klucz do sukcesu.