Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Odmiana odcienia samochodu – oklejanie samochodu

Artykuły

Często zdarza się, iż kupiony przez nas samochód z drugiej ręki nie posiada wymarzonego odcienia, jednakże kupiliśmy go bowiem był w dobrym stanie oraz miał lepsze oprzyrządowanie.
Czasami nawet wybierając nowy samochód lista dostępnych barw nadwozia może wydać się niewystarczająca. Wówczas z pomocą przyjdzie nam folia do całościowego oklejenia czterokołowca.
Billboard
Author: Newtown grafitti
Source: http://www.flickr.com
Oklejanie pojazdu folią to coraz popularniejsza również w naszym kraju forma metamorfozy odcienia samochodu. Z roku na rok powstaje coraz więcej firm, które umieją profesjonalnie zainstalować folię samochodową. () Tutaj przoduje Małopolska.

Czyżbyś czuł chęć, by mieć dużo newsów na ten intrygujący temat? Potrzebujesz detali? Więc kliknij, aby przeczytać - następne wpisy oczekują na Ciebie.

W jaki sposób zatem wygląda takie oklejenie? Arkusze folii są nałożone na należycie przygotowaną detergentami karoserię pojazdu. W bardziej kosztownych opcjach montażu auto rozmontowywane jest z łatwo demontowalnych części nadwozia jak lampy, kierunkowskazy oraz tym podobne. Oczywiście folię możemy nałożyć i bez rozbierania nadwozia, jednak demontaż elementów umożliwia łatwiejsze i lepsze dostosowanie arkuszy folii i co za tym idzie lepszą jakość dokonanej modyfikacji. Profesjonalne warsztaty umieją tak przeprowadzić proces ponownego montażu, że jakość złożenia karoserii jest porównywalna z fabryczną.


Kiedy auto jest już wstępnie przygotowane, przebiega nałożenie folii. Jest to przebieg dosyć skomplikowany, bowiem folia ma niewielką grubość i posiada bardzo silny klajster. W dłuższej perspektywie przesądza to o wysokiej jakości modyfikacji, jednakże w dużym stopniu utrudnia montaż.
Nadto folia nakładana jest dużymi arkuszami, tak żeby nie było śladów łączenia na elementach karoserii i całość była absolutnie jednakowa. By znaleźć takową firmę w swoim mieście starczy wpisać w przeglądarkę przykładowo frazę: oklejanie samochodów Nowy Sącz. (Odwiedź stronę)