Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Owcza skóra parzona, kontra wełna gotowana - czyli, wełna owczej skórze nie taki sam Część 2

Artykuły

W wcześniejszym tekście zainteresowaliśmy się tematyką owczej skóry parzonej, lekko łapiąc temat wełny gotowanej. W tej części felietonu skończymy tematykę wełny gotowanej a także zrobimy małe podsumowanie.


ubrania
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Wełna gotowana - to tkanina, która posiada mocno szeroką gamę zastosowanie w zawodzie krawca (dowiedz się więcej o wełnie parzonej na lamalama.pl). W konfrontacji do owczej skóry parzonej, nie jest "zbita" lecz mięciutka, bardzo milutka w dotyku, giętka, mięsista, a także "lejąca". Materiał ten ma możliwość nadawać się na najbardziej zimną porę roku (chociaż potrzebuje plusowej podszewki). Jak wspomniane pozostało we wcześniejszym artykule, tkanina ten trudno się papra|, jednakże nie było wypisane, że dzięki swojej fakturze nie uczula jak tradycyjna wełna. Najczęściej stosowanymi do produkcji wełny gotowanej są: wełniane przędze, albo przędze z włókien nienaturalnych. Bywa także bogatsza różnorodność użytkowania, bo pasuje także do wytwarzani odzieży dla mężczyzn.


biała sukienka
Author: RomitaGirl67
Source: http://www.flickr.com


dekoracje - krajobraz
Author: Jarosław Pocztarski
Source: http://www.flickr.com


Nie istotne czy wełna gotowana albo wełna parzona - posiadają one wielka wachlarz kolorów a także wzorów w osobistym asortymencie, między innymi: krateczkę, tak nazywanym "melanżu", różnokolorowe - lub właśnie jedno barwowe (lamalama.pl ma bogatą ofertę). Wiele zależy od sklepiku, jednak kwoty tego typu produktów mają wahania pośrednio od stówki do paru stów. Oczywiście możliwe je także zakupić z "second handu", wtedy koszta będą adekwatnie pomniejszone.


Podsumowując: czy owca skóra owczej skórze nie jednakowy? spoglądając na wszystko, jaka zostało wymieniane, oba rodzaje wełny rozróżniają się od samych siebie - lecz nie w tak mocny sposób jakżeby się mogło zdawać. Która lepsza, wygodniejsza - to pozostawiamy Waszej ocenie.

Czy chcesz, poznać inne tego rodzaju materiały? Jeżeli tak, to wejdź na ten link oraz zobacz w artykule (https://homeandliving.pl/) więcej danych. One zapewne także Cię zaintrygują!

Kto może wiedzieć, może w tego typu feerii barw a także kształtów zajdziecie swojego "miękkiego" ulubieńca?