Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Płyn ustrojowy - krew jest zwierciadłem samopoczucia fizycznego naszego organizmu

Artykuły

Dawanie prezentów jest równie przyjemne, jak ich dostawanie. Jeśli chcemy pokazać swoim bliskim, że darzymy ich uczuciem i że się o nich martwimy, możemy podarować im nietypowy prezent - badanie żywej kropli krwi Wrocław.

lekarz
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Płyn ustrojowy - krew jest bardzo ważną dla samopoczucia psychicznego, płynną tkanką organizmu. Idąc przez życie, nie zdajemy sobie sprawy, że krew krąży nieustannie w naszym ciele. Krew, doprowadza tlen odebrany z płuc oraz doprowadza składniki odżywcze do każdej komórki, pobrane z przewodu pokarmowego. Od jakości płynu ustrojowego - krwi zależy też codzienny stan naszej energii, naszego stanu psychicznego i fizycznego i ogólny stan naszego organizmu. Bez płynu ustrojowego - krwi nie ma życia. Płyn ustrojowy - krew posiada również funkcję informacyjną.

Dla lekarza, drogocenną informacją diagnostyczną jest skład płynu ustrojowego-krwi, wygląd komórek i cechy krwi. Rośnie zainteresowanie techniką badania krwi w zakresie stanu odżywienia i równowagi metabolicznej w organizmie. W Polsce, analiza żywej kropli krwi, jest nowością. Diagnozowanie, polega na oglądaniu w powiększeniu obrazu kropli krwi, pobranej z opuszki palca. Następnie, pobrana kropla krwi badana jest pod mikroskopem, przy wykorzystaniu bardzo dużego powiększenia. Dzięki temu powiększeniu możemy zaobserwować we krwi wszystkie jej cząstki. Obserwujemy wygląd krwinek, ich żywotność i ułożenie względem siebie.

Przesyłanie obrazu dostarczanego przez mikrokamerę z mikroskopu na ekran monitora, ułatwia równoczesne oglądanie obrazu krwi przez osobę poddaną diagnozowaniu.

Chcielibyśmy, aby nasze teksty poruszały Wasze emocje. Wobec tego będziemy zadowoleni, jeśli jakikolwiek komentarz z www napisany waszą ręką dotrze do nas.

Jest to inna niż dotychczas możliwość obejrzenia tego, co znajduje się w naszym organizmie i z czego na co dzień nie zdajemy sobie sprawy. Czytelność obrazu jest o wiele wyraźniejsza niż wiele słów czy suchy wydruk cyfr. Odpowiednio szybka reakcja, może znacznie obniżyć ryzyko pojawienia się niebezpiecznych dla nas dolegliwości, a także spowodować cofnięcie niewłaściwych jej symptomów. W porę wykrycie symptomów nieprawidłowości, umożliwia doprowadzenie naszego organizmu do równowagi, poprzez wprowadzenie zmian w dotychczasowym sposobie życia oraz zastosowanie nowych nawyków żywieniowych.