Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Płytki z klinkieru - nowoczesność w zgodzie z tradycją

Artykuły

Dom, to nie tylko mury i schronienie to cząstka nas samych. Budując dom, pragniemy by stał się odbiciem naszych potrzeb i sposobu życia. Dbamy by wykreować go w taki sposób, by łączył w sobie najlepsze rozwiązania funkcjonalne, ekonomiczne i estetyczne. Jeżeli chcemy, aby wszystkie te cechy zostały spełnione, musimy dokonać właściwego doboru materiałów do do budowy i wykończenia . Dobranie materiału na wykończenie fasady budynku, z reguły przysparza trudności , czy ma to być cegła, czy tynk zwykły cementowo-wapienny czy może płytki z klinkieru.


elewacja klinkierowa
Author: Armstrong Building Products
Source: http://www.yasna.pl/yasna.php?c=biuroprasowe2&b=1#
Aby uzyskać fantastyczny efekt domu wykonanego z klinkieru, nie musimy stosować w tym celu cegły klinkierowej. Wystarczy, że nasz dom wykonany w którejkolwiek technologi, pokryjemy klinkierowymi płytkami elewacyjnymi. Szeroka paleta barw od białego poprzez czerwony aż po czarny oraz bogate zestawy wzorów i kształtów, daje nam nieprzeliczone możliwości aranżacyjne przy projektowaniu nie tylko ścian zewnętrznych domu ale także połaci dachowych czy podłogi.


Płytki z klinkieru są doskonałym surowcem izolacyjnym - . Dodatkowa warstwa muru, wyłożona z tego typu płytek, zmniejsza straty ciepła w zimie oraz chroni dom przed przegrzaniem, w miesiącach letnich.

klinkier
Author: ATLAS
Source: ATLAS
Elewacja klinkierowa, daje pewność trwałości przez bardzo długi okres, jest odporna na warunki atmosferyczne co sprawia, że nie musimy już dokonywać wyboru pomiędzy pięknym wyglądem i walorami praktycznymi - .

Jeżeli chcesz zobaczyć coś rzeczywiście niecodziennego? Nie ma żadnego kłopotu - spójrz na to (https://www.prymat.net/oferta/rusztowania/rusztowania-modulowe/) a zadowolenie będzie gwarantowane.

Klinkier, jest produktem uniwersalnym i sprawdza się w wielu zastosowaniach. Zależnie od potrzeb, może być użyty do zrobienia ścieżek, murków, donic czy grilli, niezależnie od stylu ogrodu.

Przeznaczeń płytek z klinkieru może być bardzo wiele, tym bardziej, że coraz częściej stosuje się je nie tylko na zewnętrznych ścianach budynku czy w ogrodach, ale również w oryginalnych aranżacjach łazienek, kuchni czy salonów.

Fascynuje Cię ten tekst? Jeśli tak, to odwiedź źródło szafy socjalne a znajdziesz tam interesujące informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Fantastycznie konweniują zarówno do stonowanego i klimatycznego stylu rustykalnego, jak również do współczesnego minimalizmu.