Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Perfekcyjne miejsce na zimowy wypoczynek z

Artykuły

Miłośnicy zimowego szaleństwa przez cały rok czekają na śnieg i zimę. Kiedy tylko warunki zaczynają robić się odpowiednie, wybierają się na stok. Najlepszym miejscem do uprawiania zimowych szaleństw jest na pewno Zieleniec, część miejscowości Duszniki-Zdrój. Bardzo duża baza noclegowa, pierwszorzędnie przygotowane trasy i efektowność rejonu sprawi, że miejsce to pozostanie w naszej pamięci na długo i na pewno do niego wrócimy. Jeżeli interesuje nas idealny wybór, jakim jest Zieleniec domki, które oferuje to miejsce, będą niewątpliwie atrakcyjne i dopasowane do naszych potrzeb.


Narty, sporty zimowe
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Zieleniec leży w województwie dolnośląskim, niedaleko Kłodzka, w Górach Orlickich. Wznosi się na wysokościach od 800 do 960 metrów n.p.m. Klimat, który panuje w tym rejonie, jest zbliżony do alpejskiego. Powietrze sprawia, że organizm produkuje większą liczbę czerwonych krwinek, dzięki czemu już kilka dni w tym miejscu sprawia, że czujemy się zdrowiej, a nasze samopoczucie jest bardzo dobre. W Zieleńcu znajduje się 28 wyciągów (na wszystkie obowiązuje tylko jeden karnet!), a śnieg leży tutaj niemal przez pół roku, dzięki czemu jest to fantastyczne miejsce do praktykowania narciarstwa. W Zieleńcu otwarte jest schronisko Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego (PTTK) "Orlica".

Oferowana jest bogata oferta noclegowa w każdym standardzie. Przedział cenowy jest na tyle komfortowy, że wyjazd w góry i wypoczynek w Zieleńcu odpowiada niemalże wszystkim. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę „Zieleniec domki”. Dzięki temu można znaleźć całą bazę noclegową i wyselekcjonować najbardziej pasującą nam opcję.

Zajrzyj do artykułu, który znajduje się pod poniższym linkiem i czytaj więcej regeneracja zacisku hamulcowego na ten temat, który widocznie Cię zaciekawił. Nie zwlekaj!

Wybór jest bardzo duży, ponieważ aktualnie znajduje się tam ponad tysiąc miejsc noclegowych. Strona internetowa Zieleńca ma możliwość wirtualnego spaceru po okolicy, dlatego nawet przed przyjazdem możemy się upewnić jak malowniczo i pięknie jest na miejscu. Można tu zapomnieć o biegu, jaki ma miejsce w wielkich miastach, odpocząć, nabrać energii i fantastycznie się zrelaksować.


narty
Author: gakusei 88
Source: http://www.flickr.com
W Zieleńcu każdy miłośnik sportów zimowych odszuka coś dla siebie, bez względu na to, czy jest jeszcze amatorem, czy już profesjonalistą. Stoki mają różne stopnie trudności i są zaadaptowane do każdego typu użytkownika. Poza tym o jakość tych miejsc dba się przez cały czas, dzięki czemu odznaczają się one dużym bezpieczeństwem. Warto dodać, że dziesięć tras posiada profesjonalne oświetlenie, dzięki czemu są one otwarte od godziny 9:00 rano do 22:00 wieczorem - można bez przeszkód jeździć cały dzień. Bez względu na to, gdzie się obecnie znajdujemy, czy to restauracja, czy pensjonat, schronisko lub hotel, Zieleniec posiada najlepszy rozkład tras narciarskich, który sprawia, że z niemal każdego miejsca łatwo dotrzemy na najbliższy stok. Wybierając na miejsce pobytu Zieleniec domki na pewno nie rozczarują i zachęcą do ponownych odwiedzin tego miejsca.