Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Pomysłowe wskazówki na stworzenie białej sypialni w stylu skandynawskim.

Artykuły

Sypialnia jest ważnym pokojem w każdym domu. Niektórzy podchodzą z dystansem do tego pomieszczenia, ponieważ nie przyjmuje się tam gości. Powinniśmy jednak pamiętać, że jest ono bardzo ważne dla naszego wypoczynku. To tu regenerujemy siły i zbieramy energię do nowych wyzwań.


biała sypialnia
Author: Calvado.pl
Source: Dekoria.pl
Sypialnię urządzić możemy na parę różnych sposobów. Dzisiejszym tematem będzie sypialnia w stylu skandynawskim. Ma on dużo elementów, które trzeba zastosować właśnie do sypialni. Podstawowe cechy tego stylu to biel i generalnie jasne kolory. Sypialnia w tym stylu będzie więc mieć pastelowe, jasne ściany. Powinny być one gładkie, ewentualnie możemy przywiesić na niej obraz lub fotografię. Obrazy oczywiście nie powinny być mroczne. Powinny mieć jasne ramy, a optymalnie gdyby były czarno-białe. Chcąc rozjaśnić wnętrze należy także wstawić duże okna, by wprowadzić do pokoju słońce.

Podłoga powinna być wyłożona naturalnym drewnem, najlepiej także w jaśniejszych kolorach. Mamy możliwość dać na niej puszysty dywanik, lub chodniczek, nie powinien być jednak zbyt wielki. Meble, które wstawimy powinny być również drewniane albo z tworzyw powstałych z recyklingu i zrobione w dość prostym stylu, bez zbędnych zdobień. W tej stylistyce bardzo popularne są ciężkie komody. Doskonale budują one klimat. Dowiedz się więcej w tym temacie: zobacz w serwisie.


sypialnia
Author: Calvado.pl
Source: Calvado.pl
We wnętrzu skandynawskim bardzo ważne jest kreowanie dużej przestrzeni. Zastawienie pokoju bibelotami i pamiątkami nie pasuje do tego stylu.

Szukasz podobnych materiałów na omawiany tutaj temat? To nie problem, po prostu wejdź do serwisu a zobaczysz, że to było niezwykle proste.

W kwestii lampy, które zastosujemy w sypialni, mają być one proste, minimalistyczne, bez zbędnych ozdobników. Wybierzmy te zrobione z materiałów powstałych podczas procesu recyklingu np. z papieru. Nie należy stosować za dużo barwnych bibelotów. Możemy jednak wstawić pojedyncze przedmioty w intensywnych barwach, np. czerwony flakon, zielone krzesło, błękitna kapa na sofę, ale uważajmy, aby nie przesadzić. Szczegóły dla zainteresowanych: link do serwisu.