Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Porady jak niedrogo umeblować swoją kuchnię.

Artykuły

Kuchnia jest tym pomieszczeniem w mieszkaniu, w którym przebywamy najczęściej. Od czasu do czasu należy ją wyremontować. W jaki sposób możemy niedrogo urządzić kuchnię? Należy zabrać pod uwagę kilka spraw.


aranżacja kuchni
Author: Dekoria.pl
Source: Dekoria.pl
Pierwsze co powinniśmy wykonać to uporządkować przestrzeń w kuchni. Myślmy o tym, że głównie w niej przyrządzamy posiłki. Niby dzięki dzisiejszej technice ugotowanie posiłków zajmuje znacznie mniej czasu niż kiedyś. Jednak chwile spędzone tym pomieszczeniu to nie tylko gotowanie i pieczenie! Właśnie tu spędzamy czas całą rodziną, opisujemy co ciekawego zdarzyło się w ciągu dnia, itd. Z tego względu aranżacja kuchni jest sprawą kluczową.

Dzięki niewielkim porządkom zaplanujemy, ile dokładnie potrzebujemy w kuchni nowej przestrzeni i półek. Sprawdzimy też czy aby na pewno potrzebujemy większą ilość szafek i więcej nowych bibelotów.

Zaciekawiło Cię to zdanie? Jeżeli tak, to z przyjemnością pragniemy Cię poinformować, że kolejny najnowszy artykuł oczekuje na Ciebie na nowej witrynie - czytaj z przyjemnością.

Oszczędności mamy możliwość odnaleźć także decydując o tym co zrobić ze ścianami. Najtańszym pomysłem byłoby pokrycie ścian farbą. Płytki możemy wykorzystać do wyłożenia ściany pomiędzy półkami wiszącymi a stojącymi. Szerzej na ten temat: link do serwisu.

Pomyślmy czy aby na pewno nasze szafki wymagają zamiany. Być może wystarczyłoby odświeżyć je przez malowanie na inny kolor? Gdy zmiana mebli jest konieczna, warto rozważyć dość specyficzny pomysł zastąpienia meblościanki kuchennej prostymi stołami, szafkami i półkami. Ma to tę zaletę, że możemy je zrobić samodzielnie. Do ich wykonania możemy użyć np.

Pragniemy Cię namówić do tak samo interesujących wpisów, które stworzyliśmy dla Ciebie z pasją. Zatem kliknij stronę metalowe łóżka i przeglądaj to, na co będziesz miał ochotę.

drewnianych skrzynek. Koszt jest o wiele niższy i mamy pewność, że takich mebli nie znajdziemy nigdzie indziej. Dla zainteresowanych - ciekawy blog.


ciekawa aranżacja kuchni
Author: Mebel RUST
Source: Mebel RUST
Oszczędzić możemy też w bardzo ciekawy sposób na dodatkach. Bibelociki zakupione pojedynczo są się niedrogie, ale po podliczeniu wszystkiego może okazać się, że są dość drogie. Można pomyśleć o ich przygotowaniu własnoręcznie. Jak widzimy, jest przynajmniej kilka pomysłów na to, by tanio urządzić kuchnię.