Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Potrzebujesz szybko się zareklamować, a przy okazji zakupić plandekę na długie lata? W takim razie propozycją wprost stworzoną dla ciebie są plandeki na zamówienie.

Artykuły

Pewnie każdy nas wie co to są plandeki, ale z jakich materiałów się je produkuje? Do czego tak dokładnie służą? W skrócie ujmując plandeka to płachta materiału – tworzywa w dużych wymiarach, która ma za zadanie ochraniać towar przed wilgocią. Najbardziej stosowanym surowcem, jaki wykorzystuje produkcja plandek jest bawełna, len i produkty syntetyczne, są one też gumowane albo nakrapiane substancją hydrofobową, co ochrania przed przedostaniem się wilgoci.

Kolorowa plandeka
Największa kwestię odgrywa ona w transporcie - mniej osobowym, a najbardziej w pojazdach ciężarowych. Produkcja plandek angażuje dużej jakości materiały znanych światowych przedsiębiorstw, między innymi z Francji, Belgii i Niemiec. Produkty używane do ich wytwarzania są dostępne w obszernej gamie odcieni, w różnych wielkościach, a także w wielu grubościach i splotach.

Publikowany artykuł jest bardzo wciągający? Jeżeli także takie jest Twoje zdanie, to kliknij na polecany artykuł, który ma równie ważne dane.

Decyduje to w późniejszym czasie o tym do czego będą zastosowane dane plandeki. Oczywiście gęstsze wykonania i grubsze tworzywa są przeznaczone do samochodów ciężarowych, zaś te cieńsze do mniejszych aut. Przeważnie gramatury plandek zaczynają się od 70 gram na metr kwadraty, a kończą nawet na 1200 gramowych.

Plandeki skrywają w sobie bardzo dużo przeznaczeń i zastosowań. Dostępne są w istocie przeróżne rodzaje zabezpieczeń tego typu. Niektóre są oporne na promienie słoneczne, inne na tłuste substancje jak na przykład smary, czy też są wzbogacone są o środki przeciwgnilne. Wszystkie plandeki posiadają certyfikaty i atesty. Przez to w asortymencie znaleźć można tworzywa, które są niepalne, albo takie, które są dopuszczone do styczności z jedzeniem.

Nasza firma posiada ogromne obszary produkcyjne, a dzięki temu potrafi zagwarantować, że na czas wytworzy dużą ilość zamówienia. Oczywiście na zapotrzebowanie klienta każdorazowo nadrukujemy wielkoformatowe, najlepszej jakości grafiki na plandekę. Mierzenie pojazdów jest robione przez naszych ekspertów i może się odbyć zarówno w Państwa firmie, jak i w naszym warsztacie.

Nasz towar odznacza się ogromną wytrzymałością, a gwarantują to najlepszej jakości tworzywa. Rosnące zapotrzebowanie ze strony klientów, a także ich zadowolenie, to znak, że wybierając naszą propozycję dostanie się to co najlepsze w tej branży.