Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Powiększanie członka – jakie metody charakteryzują się obecnie największą popularnością wśród mężczyzn?

Artykuły

Wielkość penisa ma dla wielu mężczyzn ogromne znaczenie, tak samo jak dla kobiet, wielkość piersi. Panie już od dawna mają do dyspozycji zaawansowane operacje powiększania piersi, jakie są obecnie coraz bardziej popularne. Panowie natomiast musieli walczyć z własnymi kompleksami samodzielnie. Obecnie jednakże coraz większym zainteresowaniem cieszą się zabiegi powiększania penisów. Które z rozwiązań są najczęściej wykorzystywane?

lekarz
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
Jedną z najbardziej skutecznych metod na powiększanie członka jest oczywiście interwencja chirurga ( na artykuł). W czasie operacji, prącie pacjenta jest odpowiednio łączone z jego kością łonową, tym sposobem penis sprawia wrażenie większego. Trzeba natomiast pamiętać, że operacja, tak samo jak każdy zabieg chirurgiczny, jest związana z ewentualnymi powikłaniami, tym samym warto dosyć solidnie przemyśleć kwestię poddania się podobnym zabiegom.

Poza tym, na rynku oferowane są specjalistyczne urządzenia, jakich przeznaczeniem jest rozciągnięcie członka. Ekstandery pozwalają nie tylko na powiększenie długości penisa, ale niekiedy są wykorzystywane również w korygowaniu ewentualnych krzywizn, które u mężczyzn są całkiem normalnym zjawiskiem. Ewentualnie, można zdecydować się na powiększanie próżniowe. Do tego celu używa się odpowiednie „pompki”. Sporo mężczyzn decyduje się też na suplementy diety albo tabletki, których zadaniem jest powiększenie rozmiarów członka.

Zainteresował Cię nasz wpis? Jeżeli tak, to wejdź do nowego tekstu i czytaj (https://www.przychodniazycie.pl/359,Proktolog.html) o tym, co bardzo Cię interesuje.

Ich działanie jest potwierdzone, jednak trzeba pamiętać, żeby wybierać jedynie sprawdzone preparaty, zalecane przez urologa - FEBU, ponieważ w przeciwnym przypadku można kupić bezwartościowy środek, jaki nie zapewni pożądanych efektów.

Mężczyźni, którzy nie są zadowoleni z wielkości własnego penisa powinni zastanowić się także nad wykonywaniem interesujących ćwiczeń. Rzecz jasna, przed rozpoczęciem ćwiczeń czy użytkowania jakiejkolwiek innej metody powiększania członka, należy go precyzyjnie zmierzyć, by wiedzieć, czy faktycznie osiąga się satysfakcjonujące rezultaty.lekarze w trakcie operacji
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
Pierwszym krokiem powinna być jednakże wizyta u urologa, który oceni, czy mężczyzna może wykorzystywać wybraną przez siebie metodę powiększania. Warto odwiedzić też seksuologa, który będzie w stanie wskazać nowe pozycje, dzięki którym wielkość penisa nie ma podczas uprawiania seksu aż tak dużego znaczenia.