Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Przykładowe kłopoty jakie mogą spotykać korzystających z państwowego leczenia, zalety leczenia się prywatnie.

Artykuły

Nasza służba lecznicza jest na takim poziomie, że większość pacjentów nawet nie chce się na ten temat wypowiadać, bo ich wypowiedzi musiałyby być mocno niecenzuralne. Czekanie na wizytę lekarską przez cały rok, kłopoty ze zrobieniem elementarnych badań i utrudniony dostęp do wielu leków to tylko nieliczne problemy, z jakimi borykają się pacjenci.


chirurg
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
A zawirowań z roku na rok jest coraz więcej, bo niestety ministerstwo zdrowia zamiast realizować kolejne reformy pozwalające pokonać problemy, to skupia się na wymyślaniu kolejnych, jeszcze dziwniejszych regulacji. Jest więc zrozumiałe, że wielu chorych zwyczajnie rezygnuje z publicznej służby zdrowia i woli udać się prywatnie do lekarza. Od dawna taka sytuacja ma miejsce z ginekologami i stomatologami, lecz zaczynają do nich dołączać następni specjaliści. Przy poważniejszym schorzeniu półtorej roku czekania może znacznie pogorszyć stan chorego, więc jeśli tylko będzie stać go na to, to coraz częściej wybiera on wizytę w prywatnym gabinecie.

Z tego typu usług lekarskich od dawna chętnie korzystają firmy, bo medycyna pracy - do przejrzenia - medycyna pracy warszawa ursynów - Warszawa Ursynów - , nie jest w żaden sposób refundowana z NFZ. Ostatnimi czasy także firmy wprowadzają jako dodatki pakiety medyczne, które zyskują dużą popularność wśród pracowników. Jeszcze niedawno znane były tylko w największych koncernach, dzisiaj nawet nieduże, zatrudniające kilkanaście osób mogą bez problemów jakiś pakiet wykupić. Pakiety lekarskie są także lubiane przez osoby, które z nich korzystają. medycyna-pracy (więcej na temat)


lekarz specjalista
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Przeważnie są one wykupywane w jednej z medycznych sieci, która po pierwsze zatrudnia dobrych specjalistów, a dodatkowo gwarantuje dostanie się w zasadzie bez kolejek. Często pakiety różnicuje się w zależności od ilości specjalistów, a co się z tym wiąże będą się różnić opłatami. W podstawowych przykładowo to będzie tylko internista, dermatolog warszawa ursynów oraz ginekolog, a w wyższych będą się pojawiać następni specjaliści, do których wybrać się można w razie konieczności.