Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Relacje międzyludzkie nigdy nie są łagodne. To czyni nasze życie takie interesujące, chociaż często to przeszkadza w zwyczajnych relacjach

Artykuły

Nie zawsze wszystko się udaje, to przecież kwintesencja trwania, że raz jest wspaniale, a po pewnym czasie wręcz fatalnie. Jeśli mowa o egzystowaniu to jednak przez większość czasu jest stabilne i niezbyt ciekawe. Zdecydowana większość z nas musi pracować, nie mamy pod dostatkiem czasu na realizowanie swoich pasji, nie zarabiamy tyle, ile byśmy chcieli. Egzystowanie zatem to prosta linia, łagodne tętno, czasami tylko przerywane przez podnoszące ciśnienie zdarzenia – błogie oraz nieco gorsze.
małżeństwo
Author: Ben Seidelman
Source: http://www.flickr.com
Jednakowo możemy rzec o stosunkach międzyludzkich , które są właściwie naszym całym życiem. Podczas gdy się zakochujemy to jakby wszystko raptem stawało się prostsze i piękniejsze. Nie myślimy już o smutnych chwilach, radujemy się daną chwilą. Jesteśmy podekscytowani i chcemy więcej tych rozkosznych doznań. Psycholodzy zinterpretują ten stan jako „romantyczny”, lekko filmowy, rozkoszny jak nagły wybuch wiosny w środku zimy, ale na pewno nie trwający wiecznie. Nawet w filmach o tematyce romantycznej ten stan nie trwa stale, pojawia się jakiś problem, który wystawia na próbę nasz związek.
Taki film jednak zawsze dobrze się kończy, a dalsze bytowanie nie jest już pokazane. A to dopiero w nim, w tym codziennym egzystowaniu nasz związek wystawiony jest na największą próbę – prawdziwe, czasami monotonne, czasem w wyższym stopniu ekscytujące, życie.

Jeżeli chcesz, aby takie wiadomości zostały Ci w głowie na długo, sprawdź witrynę (https://robak.konin.pl/oferta/zamykarki/automatyczne/jednoglowicowe/automatyczna-zamykarka-jednoglowicowa-zr-02), do której link jest tu. Znajdziesz tam bardzo analogiczne informacje.

To jest dopiero próba czasu, która przedstawi czy faktycznie jesteśmy dla siebie stworzeni. To w tym okresie ważą się losy naszego związku (wszystko co musisz wiedzieć na temat terapii małżeńskiej). W rzeczywistości to w każdym okresie może wybuchnąć kryzys, ale nie ma taks, bo każda relacja jest przecież inna. Poniektórzy mają już jednakże takie problemy w regularnej komunikacji, tak nie mogą znaleźć źródła swoich problemów (a chcą!), że decydują się na terapię małżeńską.


małżeństwo
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Taka kuracja częstokroć rozwiązuje wiele kłopotów, ale uwaga(!) działa tylko wówczas, gdy faktycznie dwie osoby tego naprawdę chcą. Jeśli jednak tylko jedna osoba będzie tego pragnęła, a druga nie będzie widziała problemu, to szansa na uratowanie związku niestety raptownie spada. Aczkolwiek, czasem każda więź wystawiony jest na próbę i jakoś udaje się stłumić kryzys bez terapii, więc może zanim się na to zdecydujemy, spróbujmy powalczyć sami, być może to się opłaci.Wyświetl większą mapę