Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Rodzaje opakowań jako środek do zwiększenia sprzedaży

Artykuły

Opakowania stanowią zewnętrzną powłokę określonego towaru i mają za zadanie go zabezpieczać, umożliwiać przemieszczanie, magazynowanie, oraz zachęcać do kupienia.


folia strech
Author: Jimmy Harris
Source: http://www.flickr.com


Opakowanie chroni artykuł przed działaniem czynników zewnętrznych. Musi zapobiegać popsuciu i uszkodzeniu towaru. Spełnia także rolę informacyjną, nabywca zapoznaje się z rodzajem i własnościami wyrobu, datą wyrobu, sposobem przeznaczenia, czasem ważności, ceną. Funkcja ta jest znacząca w wypadku wprowadzania na rynek nowego towaru. Opakowania (zobacz na stronie główniej)są środkiem powiększenia sprzedaży i muszą się wyróżniać na tle pozostałych, natomiast sposób prezentacji wyrobu wywierać ufność nabywających. Jest wzrokowym środkiem komunikatywnym, jaki ma przekonywać atrakcyjnością, pokazywać producenta, oraz powiadamiać klienta o zawartości.


rzut - sprzęt
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com


systemy
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com


Jednym z częściej wykorzystywanych opakowań jest folia stretch. Jest używana do zabezpieczenia przedmiotów, jakie są przechowywane, bądź przewożone.

Zapraszamy - idź dalej (https://www.hmlnosewicz.pl/oferta/aparatura-procesowa/) i przeloguj się na kolejną naszą stronę. Na niej czekają na Ciebie nowe i interesujące wiadomości.

Znajduje zastosowanie zarówno w każdym gospodarstwie domowym, jak i w przemyśle. Jest to surowiec, jaki dobrze zabezpieczy chronione fragmenty przed uszkodzeniami fizycznymi, oraz niepomyślnymi warunkami atmosferycznymi. Folia stretch używana jest przede wszystkim do zawijania i zabezpieczania produktów, począwszy od ładunków zbiorczych na paletach, po przedmioty pojedyncze o sporych gabarytach - sprawdź koniecznie ten adres.
Ze względu na małe grubości i dużą odporność umożliwiającą trwałość bagażu. Folia stretch jest bardzo oszczędnym sposobem pakowania produktów.

Czy zafascynowała Cię treść tej strony? Chcesz zgłębić więcej informacji? To, odszukaj stronę, która da Ci dużo ciekawych faktów.

Folia jest produkowana zarówno dla aplikacji ręcznych, jak i maszynowych.