Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Skuteczne rozwiązania w przemyśle ciężarowym. Pewny i wygodny w użyciu AdBlue.

Artykuły

Niedawno na rynku pojawił się doskonały preparat, z wyglądu łudząco podobny do wody. Nie ma koloru, jest trwały, nietoksyczny i pozbawiony zapachu. Jakość płynu AdBlue jest starannie kontrolowana pod kątem zgodności z wszystkimi normami.

adblue
Author: Duurzaam Bedrijfsleven
Source: http://www.flickr.com
Preparat AdBlue to roztwór w destylowanej wodzie. Jego stężenie jest zależne od konieczności przystosowania wartości mieszanki do temperatury krzepnięcia. Substancja będąca aktywnym ingrediencją AdBlue – to znaczy mocznik – pochodzi z natury. Mocznik jest białym, krystalicznym proszkiem, również występujący naturalnie w naszej przyrodzie. Jest trwały i nietoksyczny, a jego przechowywanie, ani transport AdBlue nie jest obwarowany żadnymi ograniczeniami- skuteczne przechowywanie adblue.AdBlue w minusowych temperaturach trzymany jest w ogrzewanych zbiornikach. Przewody są również podgrzewane, co gwarantuje sprawność całego układu, dlatego np. niska temperatura nie ma negatywnego wpływu na start. System AdBlue jest częścią układu oczyszczania spalin. Jedyną konsekwencją zamarznięcia płynu jest czasowe, niecałkowite oczyszczanie spalin do momentu wygenerowania przez silnik i wydech właściwej temperatury działania.

Przechowywanie AdBlue to bardzo istotna kwestia, ponieważ decydując się na oczyszczanie ścieków przemysłowych do magazynowania i dystrybucji AdBlue trzeba mieć pewność, że jest on dedykowany specjalnie do AdBlue, czy również jest to uniwersalny pojemnik do transportowania cieczy, na który nie warto się raczej decydować. Właściwe przechowywanie AdBlue daje pewność jego dobrego działania. Na rynku dostępne są zbiorniki na preparat AdBlue o kilku litrażach: od 30 do 120 l. Pojemniki są wykonane z aluminium lub są plastikowe.

Transport AdBlue to kluczowy aspekt, bowiem płyn ten jest wytwarzany przez ogromne zakłady chemiczne oraz przez mniejszych producentów będących w stanie spełnić pewne normy jakościowe, lecz wyposażyć się w niego możemy także na większych stacjach paliw- sprawdź moje źródło. W całym łańcuchu dystrybucyjnym preparatu, rozpoczynając od produkcji poprzez dystrybutora i przewoźnika, a na odbiorcy skończywszy, niezbędne jest zagwarantowanie stałej jakości i idealnie sterylnej preparatu, gdyż jakiekolwiek zanieczyszczenia mogą powodować uszkodzenie układów w samochodzie.