Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Smukła i wyrzeźbiona sylwetka to pragnienie wielu ludzi — możemy ją uzyskać pod bacznym okiem fachowca

Artykuły

Współcześnie ciężko wyobrazić sobie, aby żył ktoś, komu nie zależy na pięknym wyglądzie.


Pragnienie schudnięcia i wyrzeźbienia smukłej sylwetki to jedynie początek sukcesu.


ear laryngolog
Author: Hey Paul Studios
Source: http://www.flickr.com
trener
Source: http://sxc.hu/


Niestety ogrom osób posiada słomiany zapał oraz zwykle kończy się na głośnych obietnicach. Aby nie porzucić treningu po dwóch czy trzech próbach, pomocny może okazać się trener. To osoba, która weźmie nas w ryzy i przeprowadzi przez trudny okres tracenia wagi i budowania swoich mięśni. Będzie to czas utraty chęci oraz czasami złości, ale też radości z osiąganych celów. Musimy przecież jasno sobie powiedzieć, że smukłą sylwetkę nie można osiągnąć w dwa tygodnie. Reklamy tak nam wmawiają, kiedy promują różne tabletki i inne preparaty, ale to kompletne kłamstwo. Tylko treningi oraz zbilansowana dieta przyniosą wyczekiwany i trwały efekt. Aby nie popadać w frustrację tym, że efekty nie są dostrzegalne natychmiast, należy przed sobą stawiać pojedyncze cele. To ułatwia zadanie.

Ten tekst, który na tej stronie posiadamy, jest niezwykle interesujący, ale warto dodatkowo zobaczyć pokrewne treści - więcej pod wskazanym adresem.

Na dodatek wsparcie trenera będzie nieocenione. Nie tylko będzie on tworzył dla nas ćwiczenia, które sprawnie pozwolą nam zwalczać tłuszcz, ale nie dopuści także do żadnej kontuzji. Nierzadkim problemem ludzi, którzy trenują samodzielnie, jest to, że robią sobie krzywdę.


Przemęczają się już na pierwszych treningach, bo pragną szybko widzieć efekty i są niecierpliwi. Przez długi czas prowadzili siedzący tryb życia, a tutaj ni z tego, ni z owego zaczynają biegać po 30 km albo podnosić po 60 kg na jednej ręce. To może mieć fatalne skutki.