Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Szukasz odkurzacza do zadań specjalnych, lecz nie wiesz, który kupić? Sprawdź, jakie są możliwości

Artykuły

W sklepach mamy sporo modeli profesjonalnych odkurzaczy. Każdy model jakąś rzeczą się odróżnia, ma inne parametry, pasuje do różnych zastosowań. Niektóre modele będą odpowiednie do zapylonych pomieszczeń, kolejne będą idealne do używania na mokro.


sprzątanie profesjonalne
Author: Florian Bugiel
Source: http://www.flickr.com
Przed zakupem takiego sprzętu trzeba się zastanowić, w jakim celu będziesz go używał. Tak jak bowiem napisaliśmy na początku artykułu, taki sprzęt do sprzątania ma różne zastosowania. Jedne w związku z tym odkurzacze profesjonalne doskonale sprawdzają się do stosowania na mokro, inne na sucho.http://lexperts.pl/ radca prawny WrocławPrzy tym, trzeba zwrócić uwagę na prawdopodobny czas jego użytkowania. Musimy określić, ile czasu będzie używany. Na szczęście klasyfikacja jest dosyć jasna, producenci w związku z tym rozdzielają odkurzacze na trzy główne klasy.

Typ low, to klasa najniższa, medium – średnia, natomiast high wysoka. Klasy są adekwatne w odniesieniu do klasyfikowania pyłów, został on ustalony w 1997 roku. W klasie L są odkurzacze głównie stosowane do usuwania tego typu zanieczyszczeń. Doskonale wymiatają zanieczyszczenia, które mogą powstawać w zakładach stolarskich jak i przy niewielkich robotach remontowych. Są także dobre do usuwania piasku oraz żwiru. W klasie pośredniej mamy odkurzacze odpowiednie do sprzątania pyłów z drewna i materiałów drewnopodobnych. Są też używane do pozbywania się wypełniaczy albo farb. Ostatnia, najlepsza półka urządzeń usunie niebezpieczne dla człowieka substancje rakotwórcze i chorobotwórcze. Zobacz więcej: .


odkurzanie
Author: Twentyfour Students
Source: http://www.flickr.com
Maszyny takiej klasy radzą sobie w związku z tym z tak groźnymi rzeczami jak azbest, pleśnią, a także pyłami mineralnymi, niklem czy osadami nieodpowiednimi dla zdrowia ludzi. Kupując taki odkurzacz musimy zwracać dużą uwagę na to, jakiego typu silnik jest zastosowany. Od jego mocy zależy siła ssania i moc przerobowa.

Interesuje Cię istotna oferta (https://tvk.pl/) sprzedaży tego typu produkty? Zachęcamy zatem do kliknięcia w poniższy link. W nim znajdziesz ich o wiele więcej.

Bardzo ważne są też filtry. W tej sytuacji najistotniejsze jest określenie klasy filtra, który musimy kupić. Zwracajmy tu uwagę na klasy, które poznaliśmy wcześniej, to znaczy L, M i H. Musimy także patrzeć na odkurzacze z możliwością samooczyszczania się filtra. Tego rodzaju system pozwala wydłużyć czas naszej pracy.