Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Upłynęło już wiele wody w Wiśle od czasu, kiedy skończył się socjalizm, a w wielu naszych domach wciąż zobaczyć możemy sprzęt z tamtego okresu

Artykuły

Wiele polskich rodzin tak przyzwyczaiło się do sprzętu AGD, którego używa od dawna, że dopiero obecnie zastanawiają się, co z nim można zrobić, kiedy się już psuje.


Należy przyznać, że kiedyś wypuszczano na rynek Urządzenia, które miały działać długie lata.


Budowa domu
Author: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Source: http://www.flickr.com


odpady
Source: www.morguefile.com


kopalnia odkrywkowa
Author: Drakt Kranre
Source: http://www.flickr.com


Dlatego kupiona 30 lat temu pralka w wielu domach nadal może rewelacyjnie dawać sobie radę. Jednak jeżeli jakiś sprzęt się zepsuje, to musimy go wymienić na nowy. I tu pojawia się zagwozdka - a co robić z tym zepsutym. Przecież nie może tak wiecznie zalegać w przedpokoju, gdyż zajmuje mnóstwo potrzebnego miejsca, a na dodatek wygląda brzydko, kiedy tarasuje wejście. Jeśli dodatkowo sprzęt zepsuł się w mieszkaniu starszej pani, to nie jest ona na tyle silna, aby spróbować go wynieść. Z tego powodu są u nas w kraju przedsiębiorstwa, które proponują bezpłatny odbiór sprzętu AGD. Przybędą do nas na ustaloną godzinę kulturalni panowie, którzy wejdą nawet na 4 piętro starej kamienicy bez windy i odbiorą sprzęt, który mieli zabrać.

Ta użyteczna witryna (https://www.zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-lisy/56) jest przyszykowana dla sympatyków omawianej problematyki. Jeżeli wliczasz się do nich, to wejdź na taki link.

Całkowicie bezpłatnie. Takie przedsiębiorstwa działają w każdym większym mieście. Ich numer telefonu możemy znaleźć w sieci albo możemy iść do Urzędu Miejskiego i tam na pewno ktoś udzieli nam takiej informacji.




firmy, które zabierają od nas sprzęt AGD później poddają go recyklingowi tak, by nie zanieczyszczać środowiska. Wszystko jest więc zgodne z normami Wspólnoty Europejskiej i przyjazne środowisku.

Nie czekaj - jeśli masz ochotę przestudiować dalsze wątki (http://www.alpaki.pl/) na ów bardzo interesujący temat, to wejdź w link poniżej i przeloguj się do następnego wpisu.

Możemy być pewni, że nasza pralka lub lodówka nie znajdzie się na dzikim wysypisku.