Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Uwolnij się smutku przy użyciu lampy antydepresyjnej.

Artykuły

Chandra jest bolączką powiększającej się liczby ludzi. Powodów jej pojawiania się jest wiele - ekspresowe tempo życia, niedostatek funduszy, problemy życiowe, warunki genetyczne, a nawet brzydka aura na dworze, to tylko nieliczne z nich.


Pomóż sobie bez wychodzenia z czterech ścian

depresja
Author: Holly Lay
Source: http://www.flickr.com
Pomimo że w stanach depresyjnych niewskazane jest zamykanie się w M-3, istnieją recepty na uśmierzanie przejawów smutku i współtowarzyszącej jej bezsilności. Jest nią np. lampa antydepresyjna. Od długiego czasu oczywiste jest, że słońce korzystnie wpływa na natężenie serotoniny w organizmie człowieka.

Nie ociągaj się - jeżeli spodobał Ci się nasz wpis, to do sprawdzenia są także zbliżone wątki na witrynie, która widnieje pod wskazanym linkiem.

Gdy nadciąga szaruga, a później zima najczęściej naszemu systemowi zaczyna doskwierać brak żywotności. Startując od tego przypuszczenia została stworzona lampa antydepresyjna. Jest to wytwór lekarski, na co ma adekwatne dokumenty.

W jaki sposób naprawdę działa lampa antydepresyjna?

Kuracja nią jest dla chorego przyjemnością. Chory regularnie poddaje się na mocne światło lampy. Można zasiąść nieopodal niej np. przeglądając czasopisma lub książkę i od czasu do czasu rzucać spojrzenie w jej kierunku, wystawiając oczy na jej jasne światło. Cały proces terapii światłem powinien przebiegać w stanie relaksacji.


Stosowanie lampy antydepresyjne uzupełnia niedostatek światła naturalnego, dzięki temu powstrzymuje stany wywołane tym deficytem.

Lampa antydepresyjna
Source: www.ilumina.pl
Lampa antydepresyjna dostępna jest w wielu fasonach i wielkościach (czytaj w tym temacie na ilumina.pl). Decydując się na mniejszą wielkościowo lampkę, możemy używać ją również poza własnym lokum - np. w biurze. Nieznane są przeciwwskazania dla terapii światłem, nie wykazano jej złego działania na ludzi z wadą wzroku czy zaćmą. Jedyne efekty niepożądane to co najwyżej łzawienie oczu. Dodatkowo nabywając lampę może ona służyć każdemu członkowi rodziny, a nie tylko nam.