Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób można kurować schorzenia wiążące się z nietrzymaniem moczu, jak działa laser Monaliza Touch.

Artykuły

Jedną z częściej spotykanych chorób przewlekłych u pań jest nietrzymanie moczu. Ocenia się, że nawet jedna czwarta wszystkich pań na jakiś etapie swojego życia miała z tym problemy. Choroba ta może nie jest zbytnio groźna, lecz może spowodować duży dyskomfort życia, jest również powodem wstydu i zażenowania.


Chorują na nią panie w każdym wielu, lecz w praktyce problemy zaczynają się nasilać w starszych latach. Dużym problemem jest to, że wiele kobiet nie przyznaje się nikomu do tego, że takie rzeczy u nich się pojawiły. Nie wiedzą o tym nawet lekarze, przez co tego typu osoby w samotności walczą z problemami, bez możliwości żadnej pomocy.

kobieta
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
A przecież obecna medycyna proponuje parę metod na wyleczenie albo chociaż złagodzenie objawów.

Zaciekawił Cię ten wpis? To znakomicie, ponieważ oryginalny wpis (http://pomocpsychologa.pl/psychoterapia-indywidualna/) zawiera podobne dane do publikowanych.

Pamiętać trzeba przy tym, że nietrzymanie moczu leczenie (zobacz leczenie kanałowe mikroskop kraków) w zależności od zastosowanej techniki może trwać dość długo, jednak w rezultacie powinno dać bardzo dobre rezultaty. Trzeba się wykazać jedynie systematycznością i wytrwałością, a efekty na pewno będą po pewnym czasie widoczne.

W ostatnich latach bardzo dużą furorę w medycynie robią różne lasery, i od całkiem niedawna zaczęły być także używane przy leczeniu opisywanej choroby. Jak się okazuje z doskonałymi rezultatami, bo po pierwsze zabiegi te są całkowicie bezpieczne, nie będą powodować żadnych skutków ubocznych ani konieczności długiego dochodzenia do siebie, a oprócz tego mają dużą skuteczność. Do ich wykonania wykorzystuje się specjalny rodzaj lasera Monaliza Touch, który działając na ścianki kobiecych narządów stymuluje ich obkurczenie oraz poprawę siły mięśni.


Rezultatem leczniczym jest wyeliminowanie problemów związanych z nietrzymaniem moczu, gdyż stymulowane promieniem lasera mięśnie zaczynają sprawniej działać i z reguły choroba się cofa. Dodatkowym rezultatem wykonania zabiegu za pomocą takiego lasera jest obkurczanie pochwy, co z kolei niezwykle pozytywnie wpływa na poprawienie życia seksualnego. Efekty wykonania zabiegu laserem Monalisa Touch utrzymują się przez dwa lata, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby powtórzyć go ponownie (więcej - estetyka-intymna.pl).