Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Wieziesz materiał do klienta? Zapakuj go poprawnie i raduj się pewnością.

Artykuły

Jeżeli zyskujesz kapitał wskutek produkcji, ważną częścią twego biznesu jest kwestia pakowania wytworzonych towarów, by sprzedać je klientowi.
Skup Aut
Author: Henkka
Source: http://www.flickr.com


W co powinno się włożyć pieniądze, by posiadać pełne przekonanie, że nasze dzieło dotrze do niego bez uszczerbku?


Na pewno w firmie przydatna będzie owijarka do palet. W branży dostępnych jest wiele rodzajów i modeli. Dobór należytego zależy niewątpliwie od wielkości naszej produkcji, od terminów realizacji zamówienia, które przyjmujemy, i od tego, co faktycznie mamy zabezpieczyć.

Zainteresował Cię nasz opis? Jeżeli tak, to przejdź do następnego artykułu i czytaj dalej klinkier wrocław o tym, co niezwykle Cię ciekawi.

Są owijarki o wydajności około 30 palet na godzinę, jednakże są również i takie, potrafiące owinąć nawet do stu dwudziestu palet w jednakowym okresie. Co więcej, owijarki do palet mają możliwość wliczać się w skład większej całości.

Jeśli ciekawi Cię tematyka przedstawiana w tym materiale, sprawdź pełną ofertę (http://tritex.pl/), a na pewno okaże się ona dla Ciebie warta zainteresowania.

Tego typu systemy pakowania składają się z zastępu maszyn, które - zależnie od naszych potrzeb - ochronią artykuł w kartonie, wypełnią puste przestrzenie opakowania, posegregują wyroby i zoptymalizują miejsce przez nie absorbowane. Warto zainwestować w tego typu układ, zwłaszcza jeżeli myślimy o rozwoju firmy i podnoszeniu klasy.


proces
Author: Aaron Kim
Source: http://www.flickr.com


Zajmującym projektem są linie owijania wariantu szybki flowpack. Jest to maszyna pozioma, dzięki której zapakujemy produkty o niewielkich lub przeciętnych, niezmiennych formatach. Doskonale nadaje się przy wytwarzaniu na wysoką skalę, gdyż jest całkowicie zautomatyzowana i chodzi prędko i sprawnie. Po spakowaniu w folię dodatkowo ją zgrzewa, co powoduje, że produkt jest pod każdym względem bezpieczny.
W zależności od rodzaju może także nakleić na ładunek etykietę, przybić datę bądź numer serii. Korzystając z linii typu flowpack możemy być pewni, że nasze materiały trafią do klienta w stanie dokładnie takim, jak wymagamy.