Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Wspaniały catering na imprezy firmowe – sprawdzone porady.

Artykuły

Gdy organizujemy duże imprezy okolicznościowe we własnych czterech kątach zastanawiamy się, jak przyjąć naszych gości i co zaserwować do jedzenia i picia. Kiedy robimy imprezę integracyjną dla całego teamu w pracy, mamy dużo szersze pole do popisu i nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować oryginalny catering. Jak to zrobić?

Impreza okolicznościowa
Author: FotoPlus Collective
Source: http://www.flickr.com
Jeśli myślimy o jakiejś dużej imprezie okolicznościowej, jak impreza weselna lub komunia, bardzo często poza oprawą samej imprezy, myślimy też o poczęstunku. Zwykle podaje się dość sprawdzone dania, aby trafić w smaki wszystkich gości. Ale gdy przygotowujemy tematyczne party, hucznego sylwestra lub imprezę integracyjną, jedzenie może być bardziej szalone niż to jakie przygotowujemy na imprezy okolicznościowe z Wrocławia ma ogromną ilość restauracji czy barów typu bistro, które również oferują przygotowanie i dowóz menu w wybrane przez nas miejsce.Dobrze jest zadzwonić do kilku miejsc z prośbą o ofertę menu na imprezę, żeby mieć przegląd pomysłów.

Koniecznie zobacz artykuł w serwisie publikującym pokrewne wiadomości. Są równie emocjonujące, ponieważ odnoszą się do tego samego zagadnienia.

Określmy szacunkową liczbę osób, jakieś szczególne preferencje i orientacyjny czas trwania imprezy. Warto jest podać możliwości finansowe nakrycia za 1 osobę, w jakich musimy się zmieścić i zaznaczyć informację, czy napoje alkoholowe również muszą znaleźć się w ofercie kolacji (portal Restauracja OKWineBar kliknij). Jeśli zwrócimy się do kilku miejsc, będziemy mieć więcej propozycji do porównania i równocześnie sprawdzimy obecne trendy.
Bankiet firmowy
Author: Tech Cocktail
Source: http://www.flickr.com
Przy uzgadnianiu menu dobrze dopytać także, jak duże są porcje oraz w jakiej formie będą podawane. Na imprezach typu standing party zdadzą egzamin potrawy z kuchni śródziemnomorskiej, bo mają sporo warzyw, są lekkostrawne, sporo rzeczy można najzwyczajniej w świecie wziąć w dłonie i zjeść, a do tego liczą sobie wielu fanów szczególnie pośród troszczących się o linię pań.

Jednak jeżeli organizujemy imprezę tematyczną, przykładowo - w stylu hawajskim, zdecydujmy się na catering w takim stylu. Doskonałe dania to z pewnością coś, co charakteryzuje imprezy okolicznościowe w OKWineBar. Miasto Wrocław nie zostawi nas na lodzie jeżeli chodzi o dobre firmy cateringowe czy też bistra, które taki wyszukany catering nam przygotują.