Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Wyjątkowa łazienka – jaki styl mebli wybrać, by czuć się w niej dobrze?

Artykuły

Od czego zaczynamy aranżowanie mieszkania? Nie ma ważniejszego pomieszczenia niż łazienka, ponieważ bez niej trudno byłoby zachować higienę, przyszykować się na wyjście i wykonać nieodzowne zabiegi pielęgnacyjne. Dlatego jest pierwsza na liście, gdy planujemy odremontować dom albo dopiero chcemy wszystko przygotowywać w naszym nowym lokum. By cieszyć się jej wyglądem, powinniśmy nade wszystko zakupić odpowiednie meble. Na jaki styl powinniśmy się zdecydować?


łazienka
Author: Dekoral
Source: Dekoral
Wszystko jest zależne od preferencji danej osoby. Niektórzy doceniają nowoczesny minimalizm, inni woleliby styl awangardowy albo – wręcz odwrotnie – romantyczne dodatki oraz pięknie udekorowane lustra. Jeśli wybierzemy pierwszą opcję i podobają nam się meble nowoczesne łazienkowe, warto jest postawić na proste szafki w barwach natury. Nieprzydatne są rączki, jakie byłyby w tym miejscu zbyteczną ozdobą.


Takie wnętrze jest doskonałe, jeżeli chcielibyśmy się rozluźnić i doznać spokoju po codziennej gonitwie. W przypadku łazienki w stylu romantycznym, dobrze wyglądać będą pastelowe barwy, zasłona ekurtyny zasłony drzwiowe w kwiaty przy prysznicu i lekkie meble, najlepiej na smukłych nóżkach (zobacz projekty Antado). Dobrze będzie je udekorować, nawet własnoręcznie zrobionymi ozdobami, które dodatkowo będą cieszyć oko. Przydadzą się również ładne klamki, jakie zawsze możemy wymienić, jeżeli te dołączone do mebli nie spełniają naszych wymogów. Zaś łazienka w stylu retro to głównie drewniane, najlepiej rzeźbione
łazienka
Author: Deante Sp. J.
Source: Deante Sp. J.
detale, ciężkie szafki na wyższych nogach i stylizowane uchwyty.

Nie czekaj: przejdź do oferty, aby uzyskać ciekawe informacje na przedstawiany w tekście temat. Czekamy z niecierpliwością na twą recenzję!

Wiele osób ceni sobie również łazienki glamour. Co je wyróżnia? Nade wszystko wystawne formy, drogie wykończenia oraz dokładnie przemyślana kolorystyka. Tu nic nie może być przypadkowe.


Jeśli urządzimy łazienkę zgodnie z naszymi preferencjami, na pewno nie będziemy chcieć nic zmieniać przez długi czas, a kąpiele nie zajmą nam dziesięć minut, ale pół godziny, ponieważ nie będziemy mogli nacieszyć się fantastyczną aranżacją. Dobrze jest sprawdzić w sklepach komplety mebli do łazienki (wybierz komplet Antado), dzięki którym szybciej wykończymy to pomieszczenie, abyśmy mogli skupić się na dodatkach oraz koniecznych urządzeniach. Nie zapomnijmy o sklepach internetowych, które mogą oferować nie tylko bardziej dogodne ceny, ale i większy wybór produktów.