Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Zagrożenia jakie czekają na ludzi kupujących mieszkanie, o jakich rzeczach trzeba pamiętać przy takiej inwestycji.

Artykuły

Zakup mieszkania to dla każdej rodziny ogromne wydarzenie, dlatego też trzeba przy tym zachować pewien rozsądek. Niestety towarzyszą też temu ogromne emocje, które niekiedy zakłócają możliwość logicznego myślenia - ludzie tak bardzo chcą posiadać to swoje wyśnione lokum, że zaczynają zapominać o podstawowych zasadach. A przy mieszkaniach należy szczególnie uważać, bo dla wielu rodzin będzie to inwestycja, która może później rzutować na ich całe dalsze życie, i nie będzie tu miejsca na błędy albo pomyłki.


Nowe mieszkania
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
A jednym z najczęściej pojawiających się błędów będzie nieskontrolowanie dewelopera i umowy przedwstępne bez udziału notariusza. Dzisiaj interesy kupujących są znacznie bardziej ochraniane, jednak jeszcze niedawno bywały przypadki, kiedy deweloper pozbierał od ludzi pieniądze na budowę, po czym uciekał pozostawiając nieskończony budynek.

Wejdź na nową witrynę i czytaj jeszcze kolejne interesujące informacje na ten temat. W razie jakiś pytań chętnie rozwiążemy wszelkie Twoje powątpiewania.

Jak okazywało się następnie, już przy analizie dokumentów można było wyciągnąć sporo wniosków co do jego kondycji, jednak większość ludzi nie zawracała sobie głowy tego typu sprawami.

Mieszkania
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
Następnym błędem kupujących swoje mieszkanie jest bezkrytyczna wiara w foldery reklamowe, pokazywane przez firmy deweloperskie. Nowe inwestycje bielany planowane są w najróżniejszych lokalizacjach, często są upchnięte pomiędzy istniejącą infrastrukturę - zobacz nowe inwestycje na Bielanach. Na fotografiach wszystko prezentuje się przepięknie, jest dużo miejsca i zieleni, a w praktyce wychodzi, że blok jest wciśnięty między sklep i duży parking. Jeszcze jednym problemem, który dotyczy zwłaszcza nowych osiedli, jest brak koniecznej do wygodnego mieszkania infrastruktury. Cóż bowiem z tego, że mieszkania bielany będą duże i przestronne, jeżeli będzie tak, że z całego osiedla jest tylko jedna droga wyjazdowa, nie ma komunikacji miejskiej a do lekarza czy przedszkola trzeba jeździć pół godziny - przeczytaj więcej tutaj.

Te informacje wciągnęły Cię kompletnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej stopnie blokowe strzegom danych na pozostałych witrynach - odnajdziesz je, klikając w link znajdujący się poniżej.

Jak więc widać, rzeczy które należy skontrolować przy zakupie mieszkania jest dużo, i niestety nie zawsze będą to drobiazgi. Dlatego też koniecznie trzeba przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy wszystko dokładnie sprawdzić, żeby później nie było żadnych rozczarowań.