Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Zastosowanie folii samoprzylepnej w środkach transportu i reklamie

Artykuły

Folie samochodowe
Source: sklep.lambda.pl
Użyteczność taśmy samoprzylepnej ciągle rośnie już od wielu lat.
Wraz z rozkwitem techniki i wydarzeniami na rynku jest ona częściej używana. Folie samoprzylepne w formie nalepek są z nami już od najmłodszych lat. Jednak ich rola jest kluczowa w licznych obszarach biznesowych.   Poza tymi najbardziej znanymi i ogólnodostępnymi foliami, własny rynek stanowią specjalne folie samoprzylepne. Dedykowane są do określonych celów przemysłowych oraz marketingowych. Folie stosuje się na przykład do uszczelniania izolacji, połączenia elementów, jako uszczelki i profesjonalnej ochrony powierzchni. Można kupić zarazem jedno oraz dwustronnie pokryte klejem.   Ponad wszystko pospolitym użyciem folii samoprzylepnych jest wykonanie nośnika treści reklamowych. Reklama ta może być w formie zadrukowanej folii albo stosownie wyciętego wzoru. Dla grafiki drukowanej mamy do wyboru różne technologie oraz folie, w zależności od przeznaczenia. Jeśli chcemy reklamy na jednolitej powierzchni wybierzemy standardowy nadruk na folii matowej lub błyszczącej. Tą reklamę można uchronić przed działaniem słońca i zwiększyć jej żywotność. Dla krzywych powierzchni używa się folię wylewaną.

Potrzebne są Ci istotne informacje (http://www.mardrew.pl/) na ten ciekawy temat? Zatem nie ociągaj się i wejdź do następnego wpisu - tam stworzyliśmy dla Ciebie coś ekstra.

Zwykle jest wykorzystywana do reklamy umiejscowionej na pojazdach (produkowane są nawet specjalne folie samochodowe). Inną popularną technologią jest One Way Vision. Folia z charakterystycznymi dziurkami, która z jednej strony zapewnia widoczność, z drugiej widać normalną grafikę. Ostatnia ewentualność wykorzystania folii samoprzylepnej drukowanej to folie do podświetlania świetnie działające na wszelkiego typu kasetonach.   Jeśli myślimy o wycinanym wzorze optymalne dla nas są folie ploterowe. Tutaj również trzeba określić umiejscowienie reklamy i jej trwałość. W inny sposób wykonane są reklamy niedługie jak witryny sklepowe natomiast inaczej grafiki na pojazdy. Sposoby nakładania na siebie wielu powłok folii pozwala na otrzymanie bardzo atrakcyjnych wzorów.więcej przeczytasz tu - przeczytaj więcej tutajDystrybucja folii i papierów samoprzylepnych jest bardzo intratnym biznesem ze względu na rosnące zainteresowanie oraz zapotrzebowanie na nią.
Author: k.s.