Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Zdrowe i białe zęby

Artykuły

Każdy z nas marzy o zdrowych, zadbanych i białych zębach. Niestety nie wszystkim jest to dane, toteż wymyślono stomatologię estetyczną. Zajmuje się ona całym ciągiem zabiegów polepszających wizerunek naszych zębów. Jednym z nich jest odnowienie zębów przednich.

zdrowe zęby
Author: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Source: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Obrys zębów można poprawiać, co jest świetnym rozstrzygnięciem dla ludzi z ukruszonymi, pękniętymi i nierównymi zębami.
Stomatologia estetyczna Wrocław wykorzystuje najwyższej wersji surowce pozwalają na doskonałe odwzorowanie zabarwienia zęba, osiągając efekt realizujący najwyższe normy estetyczne. Zobacz:
W sytuacji obszernych niedoborów, również w bocznych zębach leczonych kanałowo, stomatologia estetyczna sugeruje wypełnienia pełnoceramiczne pozwalające na zachowanie części zęba, przy równoczesnych dużych szansach poprawy funkcjonalności i estetyki zębów. Zapełnienia takie wykorzystywane są przy całościowych rekonstrukcjach zgryzu i porządnych odnowach łuków dentystycznych.
Licówki robione są z porcelany i za pomocą cementu przytwierdzane są do zewnętrznej powierzchni zęba.

Uważasz, że ten artykuł jest godny zainteresowania? Jeżeli tak, to bez wątpienia zainteresuje Cię także ta rekomendowana oferta (https://ursynow.centrumdemed.pl/), gdyż dotyczy pokrewnej problematyki.

Stomatologia estetyczna poleca je pacjentom z zębami trwale przebarwionymi, nierównymi, czy też trwale nadwątlonymi.
Licówki zakładane są na zeszlifowane zęby. Walorem licówek porcelanowych jest bardzo mała utrata tkanek twardych zęba, oraz odporność na przebarwienia, toteż przy regularnej pielęgnacji, okażą się cieszyć przez długi czas. Autor:

gabinet dentystyczny
Author: viviandnguyen_
Source: http://www.flickr.com
Stomatologia estetyczna Wrocław oferuje także korony protetyczne, które sprzyjają podobnym celom jak licówki, jednak w przeciwieństwie do nich obejmują całego zęba ze każdych stron. Pozwala na odnowienie skaleczonego zęba, służy polepszeniu jego kształtu, rozmiarów, bądź odcienia. Korony używane są także w leczeniu implantologicznym.
Ponieważ korona wymaga oszlifowania całego zęba, z tej przyczyny aplikowana jest tylko w sytuacjach, w których jest to wyjście optymalne. W zależności od potrzeb, wykonywane są korony pełnoceramiczne, metalowo-porcelanowe.

Nie można zezwolić na to, żebyś nie uświadczył wszelkich newsów na wybrany temat. Namawiamy zatem do kolejnego artykułu. Tam czeka na Ciebie kompleksowa analiza (https://beaumed.com.pl/laser-frakcyjny-na-skore-wokol-oczu-napiecie-opadajacej-powieki-redukcja-zmarszczek-sprawdz/).

Mosty wykorzystywane są w przypadkach drobnych niedoborów zębowych. Potrzebują oszlifowania dwóch okolicznych zębów. Most odwzorowuje utracony ząb przez mocowanie korony do przylegających zębów. Takie rozwiązanie jest dopuszczalne nawet do paru brakujących zębów.