Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Znacznie częściej używany jest zdalny odczyt

Artykuły

Jeszcze całkiem niedawno, kiedy przedsiębiorstwa komunalne pragnęły sczytać informacje z wodomierzy oraz ciepłomierzy, były zmuszone wysyłać swoich pracowników, żeby ci chodzili od mieszkania do mieszkania i spisywali konieczne dane. Nie zawsze właściciele byli w środku, a co się z tym łączy, czasami uzyskanie takich danych okazywało się ciężkie i zajmowało wiele godzin. Sprawdź firmy te korzystają z rozwiązań jakie daje advanced metering infrastructure, a więc odczyty dokonywane są zdalnie, z nawet dość dużej odległości, równocześnie ze wszystkich domów. Poza tym na bieżąco można pilnować zużycie wody i ogrzewania, a to zezwala na zrobienie prognoz na temat ich wykorzystania w dalszym okresie.


Szybsze reagowanie na zgłoszenia kontrahentów

pomiary
Author: Chemie-Verbände Baden-Württemberg
Source: http://www.flickr.com
Używanie z tego systemu posiada wiele plusów, gdyż pozwala na pomniejszenie wydatków obsługi sprzętów pomiarowych, gdyż potrzeba do tego zwyczajnie dużo mniej osób. Z drugiej strony, dzięki możliwości śledzenia na bieżąco pomiarów z liczników możemy zapobiegać różnym awariom, które mają szansę się pojawić, a nawet jeżeli już się pojawią, to znacznie prędzej można to dostrzec oraz usunąć.

Dodatkowo jeśli klienci będą telefonowali z jakimiś spostrzeżeniami i danymi o nieprawidłowościach, to szybciej możemy odpowiadać na ich roszczenia, bo prościej będzie nam odnaleźć dane informacje pomiarowe, o których będzie mowa. Należy korzystać z takich rozwiązań, bo są one nie tylko wygodne, ale także niedrogie i znacznie usprawniają nam pracę. Dowiedz się więcej: odczyty.


Postęp w informatyce dopomaga też w kolejnych dziedzinach

pomiary
Author: Chemie-Verbände Baden-Württemberg
Source: http://www.flickr.com
Dzięki postępowi w informatyce, który ujawnia się wspaniałym wysyłaniem danych oraz możliwością pracy zdalnej, za pomocą przesyłania sygnałów, sporo dziedzin naszego życia jest lepiej kontrolowanych, a co się z tym łączy, łatwiej w nich funkcjonować.

Myślisz, że ten artykuł jest warty zainteresowania? Jeśli tak, to niewątpliwie zaciekawi Cię też ta rekomendowana oferta (https://www.all-secure.pl/monitoring-gdansk.html), ponieważ dotyczy podobnej tematyki.

Jak widać osiągnięcia jakie ma IT możemy wykorzystać wszędzie, oszczędzając czas oraz pieniądze, ale również ułatwiając ludziom ich pracę oraz nie zmuszając innych do tego, aby w wyznaczonym dniu, o oznaczonej godzinie przebywali w swoich mieszkaniach, jedynie przez to, że ktoś chce zebrać pomiary z ich liczników.

Masz zamiar pogłębić swą wiedzę na temat opracowany w tym poście? Więc zachęcamy - kliknij ten link (http://bramkor.pl/bramy/bramy-segmentowe-hormann) i czytaj kolejne inspirujące treści.

Dziś wszystko ma szansę się dziać bez angażowania właścicieli konkretnych mieszkań.